Wpis z mikrobloga

Z cyklu #flashbackizgot osoby, która nigdy przed serialem nie miała do czynienia z twórczością Martina, jest to chyba pierwsza ze scen, która doprowadziła mnie do szoku. Jak to, zabijać głównego bohatera pierwszego sezonu? Oglądając wszelkie blockbustery człowiek był nauczony, że główni bohaterowie nie giną, ewentualnie na samym końcu, a tutaj dopiero początek i już takie niuanse. Pamiętam jakby to było wczoraj.

#got #graotron #gameofthrones
Korinis - Z cyklu #flashbackizgot osoby, która nigdy przed serialem nie miała do czyn...
  • 6
@Korinis: Ned ty #!$%@? idioto jakbyś ten ostatni raz pozostał wierny prawdzie i swoim ideałom i zadenuncjował Jeoffreya jako bękarta z Jaimiego Lannistera to tak czy siak byś zginął ale twój syn by przeżył a oprócz niego masa innych ludzi bo wojna 5 królów byłaby wojną 4 przeciwko Lannisterom.
@M4A1Q123: Ja dlatego się odciąłem od wszelkich mass media czy innych tagów chociażby na wykopie, poza tym starałem się oglądać na bieżąco. Osobiście ja dostałem spoiler na twarz ostatniego sezonu w Antyradiu od Figurskiego, bo się za długo zbierałem i wtedy już wiedziałem, że będzie #!$%@?. ( ͡° ͜ʖ ͡°)