Wpis z mikrobloga

Słuchajcie Mirki mam pewną rozkmine. Ostatnio postawiłam zapisać się na prawko(bo może kiedyś się przyda). Zajęcia teoretyczne trwały od pon-pt. a w mojej grupie było 6 osób: 2 stare baby, 2 opy co jeszcze do technikum chodzą #szaramyszkadlaanonka i ja(lv24). Tak się złożyło, że siedziałem przed nią i jak instruktor kazał nam robić pewne rzeczy parami to zawsze razem byłem z nią. Generalnie za dużo z nią nie rozmawiałem ale dowiedziałem się, że skończyła w zeszłym roku tą samą uczelnie którą ja kończę w tym roku i pracuje gównorobocie w biurze klepiąc faktury czyli również jak ja. W czwartek po zajęciach miałem oddać prowadzącemu karteczki ze znakami drogowymi które oczywiście w moim #!$%@? rozsypały mi się na połowę sali. Oczywiście wszyscy na wyjebce poszli sobie a ona został i pomogła mi pozmierać te karteczki co było miły gestem. W piątek miałem ostatnie zajęcia teoretyczne. W czasie przerwy jak zawsze zawsze wyjąłem telefon żeby skrolować wykop gdy poczułem, że stukanie w ramię. Gdy się się odwróciłem to ona pokazała mi rysunek i powiedział, że nie wiem kto w danej sytuacji na drodze ma pierwszeństwo i co ja uważam. Zdziwiło mnie to, że mi zadaje to pytanie a nie instruktorowi. Po tym jak jej odpowiedziałem na jej pytanie, to rozmawialiśmy swobodnie do końca przerwy. Na koniec zajęć miał ją zapytać o numer albo fb, ale jak zawsze w swoim #!$%@? szybko wyszedłem i poszedłem do domu. Przed nami jeszcze ostatnie zajęcia z pierwszej pomocy we wtorek i tu pojawia się pytanie do Was. Czy Waszym zdaniem ona dawała mi znaki, że mogę zacząć działać i może coś z tego będzie, czy to wszystko moje przywidzenia i nadinterpretacje i lepiej dać sobie spokój?
#przegryw #podrywajzwykopem #zwiazki #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow

Co powinienem zrobić na waszym miejscu

  • Dalej Mirek próbuj, ona dawała ci sygnały 76.9% (100)
  • Odpuść sobie Przegrywie, ubzdurałeś sobie to 23.1% (30)

Oddanych głosów: 130

  • 13
@klzon: zobacz jak będzie się zachowywała gdy w parach będziecie robić pozycję boczną ( ͡° ͜ʖ ͡°)
A no i zawsze próbuj bo później będzie tylko żal ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Pilaf Tak. Rozmawialo mi się z nią dobrze i swobodnie, nawet dodałem ją do znajomych na fb, ale jak rzuciłem "może kiedyś gdzieś wyjdziemy" to nagle zmieniła ton rozmowy i sobie przypomniałem, że ona już ma chłopaka xD. Ech... nie dla przegrywam, dla chada to.