Wpis z mikrobloga

Dlaczego Forbet i Fortuna nie rozliczają U2.5 w MMA poprawnie, czyli poniżej 2 i pół rundy? Walka zakończona w 3 rundzie po 2 minutach i 22 sekundach, ale nie uznana, bo 3 runda się rozpoczęła. Żenada. To nie jest piłka nożna, gdzie tam nie możesz połowy gola strzelić. Dwa inne sporty, a korzystają z tych samych zasad. Pisałem na czacie i zero wyjaśnienia czemu tak jest. Czy takie coś jest w ogóle zgodne z prawem? Z tego co wiem żaden zagraniczny bukmacher tak nie rozlicza tylko w Cebulandii takie wałki. Oczywiście, by wszedł O1.5 nie wystarczy 1 runda, a dwie. Czyli w underkach ucinają połówkę, a w overkach dodają połówkę. Uczciwie. Są jacyś bukmacherzy w Polsce, którzy poprawnie to rozliczają?

#bukmacherka
  • 17
@WykopekNaPolEtatu Wszędzie za granicą rozliczają U2.5 jako czas do 2:30 w rundzie 3. Jeżeli walka zakończyła się przed upłynięciem połowy ostatniej rundy, to walka zostaje uznana. To przecież logiczne. Ustawianie regulaminów wbrew temu, to zwykłe złodziejstwo.
Wszędzie za granicą rozliczają U2.5 jako czas do 2:30 w rundzie 3. Jeżeli walka zakończyła się przed upłynięciem połowy ostatniej rundy, to walka zostaje uznana. To przecież logiczne. Ustawianie regulaminów wbrew temu, to zwykłe złodziejstwo.


@Lurid: Myślę, że w regulaminie nie jest zapisane "U nas tak samo jak wszędzie za granicą", tylko mają swój własny, który to precyzuje.
@WscieklySasquatch Wyobraź sobie, że obstawiam od dawna i dopiero pierwszy raz mnie coś takiego spotkało. Oglądam streamy amerykańskie i ludzie notorycznie czekają na połówki rund, by kupon został im zaliczony. Na Sherdogu pytałem zaraz po walce i mówili, że będzie zaliczone. Jak nie widzisz nic złego w sposobie rozliczania tych polskich buków, to najwidoczniej lubisz być ruchanym na hajs. A do płaczu mi daleko, bo dziś wyjmę na czysto 786 zł inwestując
@WykopekNaPolEtatu Żarty, żartami, ale nie bez powodu pytam czy takie coś jest w ogóle legalne. Rozumiem wewnętrzne regulaminy, ale czy można tak naginać oczywiste znaczenie zdarzeń? Ja wiem, że większość przyzwyczajona jest do nomenklatury piłki nożnej, ale nie przekłada się ona na taki sport jak MMA.
@WscieklySasquatch Nie spodziewałem się, że jest inaczej, niż w cywilizowanym świecie (choć może powinienem). Takie rzeczy powinny być intuicyjne. Dopiero teraz do mnie dotarło, że jest to po chłopsku zrobione. Zamiast uwzględniania połówek to O1.5, czyli powyżej półtorej rundy oznacza rozpoczęcie drugiej rundy, a U2.5 czyli poniżej dwóch i pół rundy oznacza zakończenie w 2 rundach. Niby fair, ale niepotrzebnie zagmwatwane. Jeżeli MMA umożliwia uwzględnianie połówek to powinno je się uwzględniać, bo
@Lurid: Takie rozliczanie nie jest zrobione z myślą o tobie, tylko z myślą o bukmacherze. Na Fortunie jest bardzo dużo róznych gal do obstawienia i takie rozliczanie pozwala im, żeby nie zastanawiać się która walka ma ilu minutowe rundy.
@WscieklySasquatch: ??? Jakoś u setki innych buków nie ma z tym problemu. To powinno być właśnie robione z myślą o klientach, a nie pod własną interpretacje poszczególnych bukmacherów. Jeśli półtorej rundy to nagle jedna runda to równie dobrze mogliby zinterpretować, że połowa w piłce nożnej to 30 minut, a nie 45. Wtedy też mógłbyś powiedzieć, że "trzeba było czytać regulamin". #!$%@?ć taką samowolkę. Niech się dostosują do globalnych standardów, a nie
@Homar_smazony_na_wolnym_ogniu: William Hill "Predict whether the fight will finish under or over a specified number of rounds. Where a half is stated in a 5-minute round, 2 minutes 30 seconds will define the half for under/over betting. The same principle will be used for a 3-minute round etc. If the under/over total lands on exactly half of a round, bets will be void."

Bwin "For settlement purposes Where half a round