Wpis z mikrobloga

Hej, tym razem #kolemsietoczy przez jesienne Bieszczady. Choć bardziej pieszo, niż rowerowo. Zapraszam na spokojną wędrówkę przez Bieszczadzkie Połoniny. Jeśli kojarzycie moje filmy to proponuję się nimi nie sugerować dzisiaj. Bo pierwszy raz postanowiłem spróbować zupełnie innej formuły. Inspirując się Kreigiem Adamsem postanowiłem nagrać film w klimacie Silent Hiking - Bez narracji, spokojny, takie połączenie statycznych ujęć, ładnych kompozycji, delikatnej muzyki (nawet ocierającej się o medytację, ASMR), odgłosów natury i przede wszystkim oddanie klimatu górskiej wędrówki.

Co tu dużo mówić - zapraszam na chwilę relaksu i do wykopania ! :)
Pobierz czarek69 - Hej, tym razem #kolemsietoczy przez jesienne Bieszczady. Choć bardziej pie...
źródło: comment_1634472523TtXWtqTzkd3T38S7wt4bF3.jpg
  • 22
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@czarek69: widoki ładne, muzyka też. Mnie jednak format nie tyle że nie odpowiada, co wolę standardowy.
Jeżeli chcesz to kontynuować to oznaczaj jakoś inaczej te filmy, odbiorcom będzie łatwiej. Albo drugi kanał z takimi.
I ostatnia rzecz: po pierwsze jeżeli próbujesz dany format i boisz się o odbiór to może wyłącz reklamy, żeby nie zaburzały opinii o formule. Po drugie uważam, że ta konkretna formuła, jak sam to ująłeś trochę ASMR
@raFFcio: no niby tak, ale co mi po filmie bez reklam, ktory YT zakopie juz na starcie. Rownie dobrze mógłbym sobie isc w te gory bez nagrywania, bo takie filmy ktorych nikt nie zobaczy sa bez sensu
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@czarek69: być może da się ustawić reklamy jedynie na początku i końcu, nie wiem. Albo znaleźć sponsora i wyłączyć je w ogóle. Nie wiem, to Twój kanał i Twój biznes. Ja tylko zwracam uwagę na fakt, że włączyłem ten film na TV i dwa razy w środku przerwały mi reklamy, których się nie da pominąć i są daleko od materiału jak chodzi o poziom dźwięku i obraz. A formuła wskazuje raczej
@raFFcio: wiem, mnie tez wkurzaja te reklamy w srodku. Ale nie robie tego jak mowie dla zarobku. Z YT sa psie pieniadze i jakbym mial zyc z reklam, to wolalbym zaorac ten kanal isc na etat. Natomiast sponsor? Kto Ci zaplaci za film z zasiegiem 10tys odslon. No nikt. A lepszego zasiegu nie zrobisz bez reklam i kolo sie zamyma. Co moge zaproponowac to wykup sobie YT premium i juz, nie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@czarek69: a to zawsze jest opcja, wiadomo. Tylko jest tyle serwisów z treściami video że pensji nie starczy. A jeszcze jakbym chciał wspierać twórców przez patronite czy inne podobne to w ogóle.
Ty celujesz w subskrybentów czy osoby spoza?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@raFFcio: na androida polecam YouTube Vanced - za darmo bez reklam, trzeba ściągnąć z neta, bo w Google Play nie ma. Na kompie - Adblock daje radę :) gorzej na wszelkiego rodzaju Chrome Castach i innych Mi Boxach i telewizorach gdzie reklam nie wyłączysz.

I właśnie przez to, że na telewizorze to oglądałem, mnie też zirytowały drące się reklamy w stosunku do materiału z filmu. Ale nie jest to twoja wina
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@archerr0: zdaję sobie sprawę z vanced i adblocka przecież xD
A co do reklam to nie do końca jest tak, że to nie zależy od twórcy. Ale rozumiem do czego służą reklamy i ciężko robić za darmo
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@czarek69: jak to mnie #!$%@?. Jadą sobie ludzie w Bieszczady, a ja od 5 lat nie mogę. Nie mogę, bo zawsze coś, bo to robią zmieniana, bo to za krótko siedzę, a to hajsu nie dostałem, a to na przykład kolega się zwolnił i zostałem sam na dziale i nie mogę spowodować, że nagle na tydzień nikogo nie ma,a wszyscy się pourlopowali, a mnie zostanie tylko styczeń, gdzie #!$%@? wie co
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@czarek69: moja opinia jest taka, że żeby w pełni wczuć się w materiał musiałoby ich w ogóle nie być, bo wyrywają z nastroju w który wpadasz oglądając Twój film. I nie ważne czy będzie ich pięć czy jedna, zawsze spowodują to samo. Ale nie mówię tego żebyś w ogóle je usunął, bo zdaje sobie sprawę z tego, że masz z reklam kasę. Dlatego dla mnie mogłoby być ich więcej, żebyś miał
@archerr0: ok, to wrzuciłem znowu 2 reklamy ;) Jak mówię - z tego nie ma hajsu. Psie pieniądze. Współpracuję raczej z organizacjami turystycznymi i sprzedaję swoje kursy. Ale będą oczywiście marki, choć niedużo i raczej długoterminowo. Ale nie odzieżowe i sprzętowe, bo oni to budżetów na promocję nie mają :D
Ciekawi mnie na ile teraz twoje podróżowanie jest pracą? I czy w ogóle potrafisz czerpać z tego jeszcze taką przyjemność jak kiedyś, kiedy nie było źródłem utrzymania.