Wpis z mikrobloga

Kurde ale #!$%@?łem pisalem kilka dni temu o tej typiarze ze nie chce w związki wchodzić bo szkoda mi na to czasu bo musze sie uczyc nowego zawodu i jezyków obcych ale chyba dalem jakies znaki troche niechcacy, ona juz na 100% zainteresowana a cale otoczenie w robocie zaczyna juz huczyć od plotek, jak to uciąć delikatnie zawczasu? Bo w tym tempie to niedługo bedzie definitywnie za pozno, jestem #!$%@? i nie chcialem byc niemily i wyszło jak wyszlo

#pracbaza
#tinder
  • 23
powiedz wprost. Nie jestem na chwilę obecną tobą zainteresowany.


@Wogybogy: ale on jednocześnie chce ukuć i nie być nią zainteresowany ( )

@Serylek: klep już treść wypowiedzenia z roboty ( ͠° ͟ل͜ ͡°)
@Dibhala: wgl jeszcze niemka wzięła wczoraj mój numer i to przy niej i tez zaczela pisac pierwsza a ona juz z mojego działu xDD jeszcze musiala wzbudzic na bank zazdrość, ja #!$%@? gorzej byc nie moze, nie chce byc wredny dla niej bo jest mila i Inteligentna ale nie chce sie wkopac w zwiazek, od maja wszystko mi przyspiesza zwiazek to ostatnie czego bym się spodziewal
@ode45: chyba tak xDD właśnie dzwonila kiedy wychodze i gdsie jestem, ja #!$%@? to dopiero co mialem spine z niemieckim milionerem i miałem wystarczajace cojones i go zaoralem a teraz cos brakuję ich #!$%@? jestem
via otwarty_wykop_mobilny_v2
  • 0
@Serylek: przebudziwszy się pewnego sobotniego poranka, nie wychodząc jeszcze spod kordły, odpaliłem sobie tindera
przeglądałem dziewczyny. niektóre przesuwałem w lewo, inne w prawo. w końcu natrafiłem na taką, która miała tak radiową urodę, że nie mogąc nadziwić się temu jak bardzo jest brzydka, postanowiłem przysunąć telefon bliżej oczu. leżałem na plecach, telefon przysunąłem nad głowę i jeb - telefon spadł mi na twarz, klasyk. podniosłem telefon z twarzy i widzę, że
@Tytanowy_Lucjan: spaliłem sie w tym temacie też juz pytala o poprzednie zwiazki i wychlapalem sporo a teraz ona do mnie z tekstem ze jak wbije do niej to idziemy do jej pokoju bo w salonie zimno xF ja #!$%@? zawsze mam na wszystko odpowiedź i pomysl jak cos rozwiązać a turaj kompletna pustka
via otwarty_wykop_mobilny_v2
  • 0
@Serylek: Jak nie jest brzydka to weź ją przeleć, a potem bądź największą mameją na świecie, aż będzie cię miała dosyć.

Odczytuj i odpisuj po dłuższym czasie zamiast od razu, nie proponuj niczego, a jak ona się będzie o coś pytała nawet typu "cola czy fanta?" to mów, że nie wiesz i niech ona zdecyduje. Laski nie lubią podejmować decyzji. Niezdecydowany facet to dla nich najgorszy facet.
via otwarty_wykop_mobilny_v2
  • 1
@Serylek: No to bądź tylko mameją. Jak się będzie chciała spotkać to mów, że dziś nie, może jutro, a tak w ogóle to masz zaległości w nauce/hobby i nie chcesz tego odpuszczać, bo regularność jest najważniejsza... Facet ciapa to natychmiastowy antyafrodyzjak.
@Serylek: Nie możesz jej wziąć na bok i powiedzieć wprost, że na imprezie się świetnie bawiliście, ale z Twojej strony wasze relacje nie wyjdą poza strefę koleżeńską?