Wpis z mikrobloga

Tl;dr W 2019 m.in. Dzięki waszemu wsparcie udało nam się zrealizować marzenie o wydaniu własnej książki o męskiej modzie. Dziś wydajemy jej kontynuację, liczymy na wasze wsparcie i organizujemy z tej okazji #rozdajo i zapraszamy do udziału w nim!

Dwa lata temu opisywałem Wam nasze boje z samodzielnym wydawaniem książki. O tym jak ścisnęliśmy roczny proces w pół roku, jak na chwilę przed startem wysypali się nasi kluczowi sponsorzy, jak potem drukarnia skopała nam wydruk, przez co cały pierwszy nakład musiał pójść na przemiał. ()

Ten projekt prawie nas zabił. Może nie dosłownie, ale byliśmy totalnie na skraju wytrzymałości fizycznej i psychicznej

Ale jeśli w powiedzeniu: "Co cię nie zabije, to Cię wzmocni" jest jakaś prawda, to zdecydowania taka, że, choć pokiereszowani, to wyszliśmy jako Dandycore z tej sytuacji silniejsi. (òóˇ)

Pierwszy krok, czyli zbiórka wymaganej kwoty na wydruk książki, pociągnął za sobą kolejne i tak dziś mogę z dumą napisać, że nasza "Męska szafa – Instrukcja obsługi" gości już na 4000 półek, z czego ponad 200 to Mirki i Mirabelki (a wiem to stąd, że mam podgląd ile razy użyto specjalnego rabatowego kodu ( ͡° ͜ʖ ͡°) ) Ten sukces zachęcił nas, by znowu dać fajną wartość i przygotować kontynuację, tym razem skupiającą się na stylu na poszczególne pory roku. I tak oto nie powstał chocapic ani czokoszok, a "Męska Szafa na Cztery Pory Roku", której projekt crowdfundingowy wystartował w ubiegłym tygodniu i udało nam się zebrać już ponad 50% środków:

https://wspieram.to/4poryrokudandycore

Jeśli znacie "Męską szafę", to nie zaskoczy was, że w jej sequelu czekają na was takie rzeczy jak:

- 200 gotowych zestawów na cztery pory roku, które zapewnią Ci świetny styl niezależnie od pogody
- ponad 500 stron praktycznej wiedzy i stylowej inspiracji
- baza wyselekcjonowanych produktów podobnych do tych pokazanych w książce, które będziesz mógł kupić szybko, łatwo i bez wychodzenia z domu;
- piękne wydanie, które idealnie nada się na prezent dla bliskiej Ci osoby.

Planujemy wydrukować tylko 1000 sztuk, więc jeśli dołączycie do grona wspierających, to zapewnicie sobie produkt wyjątkowy w skali całego kraju.

W crowdfundingu też czeka na wasnajlepsza w historii oferta na podstawową wersję książki, w której za jedyne 49 zł macie książkę plus darmową wysyłkę, więc oszczędzacie całe 20 zł!Jeśli więc planowaliście sobie (albo komuś) ją sprawić, to lepszej okazji nie będzie.

A jeśli chcecie spróbować swojego szczęścia, to zapraszamy do udziału w rozdajo, w którym możecie wygrać świeżutką, pięknie pachnącą i stylową książkę wraz z dedykacją! Zaplusujcie lub skomentujcie, by dać sobie szansę wygrania.

Losowanie z użyciem #mirkolos odbędzie się w poniedziałek 18.10.2021 r. o godzinie 21:00 Realizacja wygranej po wydruku, więc gdzieś około końca listopada :)

Dzięki za uwagę, powodzenia w losowaniu i jestem do dyspozycji w razie pytań czy wątpliwości

Pozdrawiam,
Wasz Uszaty

#ubierajsiezuszatym #ubierajsiezwykopem #modameska #menswear #ksiazki #zainteresowania #moda #klasycznaelegancja
UszatyBloger - Tl;dr W 2019 m.in. Dzięki waszemu wsparcie udało nam się zrealizować m...

źródło: comment_1634495309l99ykAbwuHiMDL13VEai8w.jpg

Pobierz
  • 2