Wpis z mikrobloga

@Jomahajomaso: no i wtedy myślałem, że on to nie trafi do domu Hehe dopiero po jakimś czasie obejrzałem jakieś highlisty Polski i on tam z blaszyczkowskim to tyrali grubo w sumie jak większość na tym turnieju. Sam go krytykowałem ale po czasie zmieniłem zdanie i chlop to udowadnia, że ma te dwie nogi, może i lewe ale wiodące i potrafi zagrozić, główka również, a namieszać w obronie również patrz golgif op
@Mikka: Miałeś rację, możesz teraz odejść na emeryturę i nie pisać bzdurnych komentarzy. Jeden i drugi mają swoje plusy ujemne i dodatnie. Zależy, który jest w gazie, wtedy jak grzyby po deszczu wyrastają ich zwolennicy lub przeciwnicy.
@onpanopticon: dokaldnie, nie wiem czemu obwiniałem arka za te pudla na Euro i jak typowy Janusz z jajami na oczach nie widziałem eleminacji czy jaka robote robil na tym euro, głupio mi w #!$%@? ale na szczęście jakoś niedługo po euro przejrzałem na oczy i go doceniam i życzę zdrowia, bo pięknie uwypuklił swe umiejętności tym wejściem smoka do OM
@Bekon2000: i jeszcze klątwa izraela (i w sumie dobrze mu, bo zachował się jak dzban i tłumaczył to tak%
Nie zrobiłem swoich el pistolerro z szacunku do przeciwnika - czyli te poprzednie XX bramek z taka debila cieszynka to było plucie na kluby i reprezentacje?
Debil i mi go nie szkoda, druga kapusta glowa pusta.
Widze takie nasze PSG tylko mniejsze to będzie PS
I kontr trio: grosicki, piątek, kapustka
Równie
@Minieri: No i tak jeszcze pyknąć z 3 brameczki w 7 spotkaniach i można znów na luzie się kontuzjować na pół roku.

Bo bramki Milika nie dziwią, dziwi to, że gra w piłkę.

po euro 2016 nie byłem jego fanem, ale po paru latach stwierdziłem, że to jest jednak Piłkarz (taki piątek to nawet nie pol milika), a dziś to pokazuje, już poprzednie sezony w napoli czy praca w reprezentacji pokazały,
niestety zdrowie i też własna głupota, bo o to zdrowie sam nie zabiega, uważa, że jak mu trytytkami pospinają to może wszystko. I jest jaki jest. Niemniej fakt faktem, choćby go poskładali na sznurkach i telepał się przy bieganiu to nadal jeden z naszych najlepszych umiejętnościami zawodników.


@onpanopticon: Cóż praca o zdrowie to dużo cięższa praca niż sam trening, więc nie on jeden wymiękł. Monotonna rutyna wielu zniechęciła, co do samego
@onpanopticon: Niestety nie tylko on miał (i nadal ma) takie problemy z kontuzjami spośród dobrze zapowiadających się polskich piłkarzy. Białek ma te naście lat i już pół roku siedzi z zerwanym więzadłem krzyżowym w Wolfsburgu. Bielik przez wielu uważany za lepszego defensywnego pomocnika od Krychowiaka (biorąc pod uwagę umiejętności, nie całokształt kariery) ma ten sam problem z kolanem. Walukiewicz co chwilę miewa drobne urazy, przez co nie może złapać dobrego rytmu
ale w reprze to po prostu nie działało


@MirkobIog: #!$%@?, przecież do spółko z lewem nam eliminacje do euro 2016 wygrał. Ile pisano o Benzemie że w reprezentacji zawsze zawodził a patrz teraz co robi. Jeszcze się może sprawdzić. Reprezentacja to nie klub i piłkarza zawsze możesz przywrócić, a sam piłkarz może się rozwinąć, zmienić. Ludzie już zapomnieli że Lewy też zawodził przed erą Nawałki. Może coś nie wychodzić, ale odstawianie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@MirkobIog: z ta różnica ze to był jego pierwszy wielki turniej a poza tym świadczyło o jego dobrej grze bez piłki ze w ogóle te "szanse" na pudla sobie stwarzał. Teraz wyobraz sobie takiego Bukse, Świderskiego czy Piątka w reprze. Oddadzą jakieś 2-3 strzały na bramkę z przeciętnym rywalem, zalicza kilka niecelnych główek i to wszystko. Ciężko u nich z grą kombinacyjna i jakąś błyskotliwością. Wrzuc sobie któregoś z nich w
@pu100stan: jakby nie jego liczne kontuzje, to by byl spokojnie w top10 npastnikow w Europie.
Problemem Milika jest to, ze nie zdazy nawet dobrze wejsc w rytm meczowy, a tu pol roku leczenia.
Poza tym to jest on wybitnym pilkarzem, podobnego kalibru, co Lukaku, czy Salah i moim zdaniem spokojnie wyprzedza umiejetnosciami Kane'a, czy Depaya. Nie dosc, ze silny i szybki, to jeszcze znajduje sobie miejsce do odbioru podania prawie idealnie.