Wpis z mikrobloga

takie zasłony były kiedyś w naszych krajowych Tesco jak sklepy się powoli zwijały. Pewnie razem z resztą gratów wróciły do UK i to te same ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@MiQ27: myślę że brytyjczycy mogliby się zacząć zastanawiać co poszło z brexitem źle że ceny podają w złotówkach.
myślę że brytyjczycy mogliby się zacząć zastanawiać co poszło z brexitem źle że ceny podają w złotówkach.


@Rad-X: gdzie ty widzisz ceny w złotówkach? xD

raczej fejk, w UK w marketach jest wszystko, mieszkam tu na codzień, kupuje i nie widzę żadnych problemów z zaopatrzeniem.


@MarianoaItaliano: Zależy gdzie mieszkasz. Nie wszędzie jest tak samo. Nie ma problemu w Londynie i okolicach.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 42
@siRcatcha: W zeszły weekend byłem nad morzem w Plymouth, i tam w sklepach też jest wszystko. Mi się osobiście wydaje że media non stop pokazują jedne ujęcia nakręcone kilka miesięcy temu jak paniczne wykupowanie złożyło się z covidem i brakami kierowców ale wtedy to o papier i w Polsce się bili i próbują mówić że cały kraj tak wygląda. Potem mi babcia dzwoni po oglądaniu takiego przekazu w mediach czy nam
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@MarianoaItaliano: U mnie w Tesco były jeszcze niedawno braki, np. półki z makaronami czy warzywami były mocno wybrakowane przez pewien czas. A mowa tu o Tesco Extra, gdzie zawsze było wszystko, nawet jakieś orientalne rzeczy, więc coś jednak musi być na rzeczy.