Wpis z mikrobloga

@crest: Taki tam ojczulek-celebryta do dziś brylujący w katolickim światku, który tłumaczył i promował poezje Mola oraz był pierwszą osobą do której zadzwonił Simon po aresztowaniu. Bronił on naszego bohatera praktycznie do samego końca co biorąc pod uwagę kondukt organizacji do której należy nie powinno to nikogo dziwić ¯\_(ツ)_/¯

A do wyrka wskakiwały mu również katoliczki zauroczone poezją w przekładzie w/w kapłana.
@crest: Cóż ja jedynie uzupełniam podane przez ciebie informacje o te z jakiegoś powodu skrzętnie pominięte ¯\_(ツ)_/¯

Mógł bym na chwilę zejść na twój poziom i kręcić małysza o tym jak to KK promował dewianta seksualnego i dzieki temu każda katoliczka chciała wskoczyć na murzyńską kange w ramach miłości do bliźniego, pomijając fakt że robiły to również środowiska lewicowe. Pytanie tylko po co?

Szczerze to trochę bawi mnie wybiórcze wyciąganie poszczególnych
@Towarzysz_Moskvin tak bardzo cię boli, że murzynek byl lewakiem? XDDDDDDDDD Wielki antyfaszysta promowany przez lewicowe środowisko i nic tego nie zmieni, żadne pojedyncze przypadki- nic. Lewak antyfaszysta ()
A ty zamiast liczyć ile wpisów było na ten temat, i płakać z tego powodu, idź lepiej na jakiś koncert, albo chociaż złóż wieniec.
@crest:

tak bardzo cię boli, że murzynek byl lewakiem? XDDDDDDDDD

No tak mamy książkiwy wręcz incydent po zderzeniu się konserwy z niewygodnymi faktami. To nie smaruje wpis o murzynku który nie żyje od 12 lat w ramach cyklicznego tygodnia leczenie kompleksów ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wielki antyfaszysta promowany przez lewicowe środowisko i nic tego nie zmieni, żadne pojedyncze przypadki- nic. Lewak antyfaszysta (
A do wyrka wskakiwały mu również katoliczki zauroczone poezją w przekładzie w/w kapłana.


@Towarzysz_Moskvin: skąd wiesz? Rozmawiałeś z jakimiś czy to zwykłe urojenia wykopka z niedoruchania? XD

Bo w kwestii wskakiwania mu do łóżka nasza skrajnie zakompleksiona lewica zrobiła sobie z tego jakiś dowód nowoczesności dla kobiet. Jak mówiła pewna z kobiet która z nim spała, w tym antyfaszystowskim środowisku była realna presja na to, aby iść z nim do łóżka.
@skitarii:

skąd wiesz? Rozmawiałeś z jakimiś czy to zwykłe urojenia wykopka z niedoruchania? XD

Coś ty taki newyżyty przyjacielu tylko ruchanie i ruchanie. Jak byś się naprawde sprawą interesował to wiedział byś że ofiarami Mola były różne dziewczyny od wyzwolonych lewaczek po szare myszki z wieczorków poezji organizowanych przez ojca Osieckiego.

Niby taki niezkompleksiony dumny Polak a nie może przeboleć dawno zmarłego murzynka który 15 lat temu odwalił grubą akcje żerując
Pobierz TowarzyszMoskvin - @skitarii: 
skąd wiesz? Rozmawiałeś z jakimiś czy to zwykłe urojen...
źródło: comment_1634569528Att886PPrL3rU49MfmUm3a.jpg
Coś ty taki newyżyty przyjacielu tylko ruchanie i ruchanie. Jak byś się naprawde sprawą interesował to wiedział byś że ofiarami Mola były różne dziewczyny od wyzwolonych lewaczek po szare myszki z wieczorków poezji organizowanych przez ojca Osieckiego.

Niby taki niezkompleksiony dumny Polak a nie może przeboleć dawno zmarłego murzynka który 15 lat temu odwalił grubą akcje żerując na naiwności i kompleksach kilku dziewczyn z biednego zacofanego kraju ¯_(ツ)_/¯


@Towarzysz_Moskvin: ja tam
@skitarii:

ja tam jak najbardziej mogę to przeboleć

Skoro tak twierdzisz. Niemniej trochę ciężko w to uwieżyć kiedy na kilka dodatkowych informacji o sprawie zaczynasz swój wpis od:

Rozmawiałeś z jakimiś czy to zwykłe urojenia wykopka z niedoruchania? XD

Niemniej jako że nie mam w zwyczaju kopać się z koniem zdrówka życze i z fartem cumplu.
Skoro tak twierdzisz. Niemniej trochę ciężko w to uwieżyć kiedy na kilka dodatkowych informacji o sprawie zaczynasz swój wpis od:


@Towarzysz_Moskvin: no ale przecież to jasno wskazuje, że tu chodzi o twoje teksty, a nie o tamtą sytuację.

Akurat bardzo wielu wykopków ma takie skrzywienie i pisze np. jakie to rzeczy się na oazach nie dzieją, choć sami nigdy tam nie byli, albo byli i nic nie widzieli, ale słyszeli od
@skitarii: W sumie wiem że moświnisz ale co tam z dedykacją dla wszyskich mistrzów debaty używających tej żałosnej taktyki ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Nie wiadomo, ile naiwnych dziewczyn, biegających po Oazach, udało się Molowi zaprosić do mieszkania na Żoliborzu. Wiadomo o jednej. Młodziutka, wierząca w Boga i w to, że nie Bóg, tylko Kościół ma kłopot z tolerancją. Też nie pytała o prezerwatywę, zresztą Kościół zakazuje. Straciła