Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki, mam dziewczynę, mamy około 30 lat, mieszkamy razem ponad 9 miesięcy. W wakacje poznaliśmy jakieś dwie dziewczyny w wieku maturalnym. I to było jedyne nasze spotkanie z nimi. Teraz jedna z nich do mnie pisze, że chce iść ze mną na studniówkę. Moja dziewczyna zazdrosna, raczej nie chce żebym jechał i stwierdziła, że ta dziewczyna powinna się jej zapytać czy mogę iść z tamtą na studniówkę, bo inaczej to brak kultury. Ja na swojej nie byłem, ale chętnie bym poszedł - minus taki, że nie pamiętam jak się tańczy poloneza więc musiałbym jeździć na próby 30 km w jedną stronę a mam pracę.
Co robić?
#studniowka
#zwiazki
#logikarozowychpaskow
#logikaniebieskichpaskow

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #616d69ed820612000add3570
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Leszcz_Bagienny
Przekaż darowiznę
  • 34
via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@AnonimoweMirkoWyznania: Ale wstyd ze 30 latkiem iść na studniówkę. Co ta dziewczyna ma w głowie to ja nie wiem. Poważnie bym się zastanowiła, czy nie chce Cie jakoś wykorzystać i ośmieszyć bo to nie jest normalne. Będziesz się bardzo dziwnie czuł jak pójdziesz, gwarantuje Ci to. No a tego, że w ogóle chciałbyś pójść to nawet nie będę komentować.
@AnonimoweMirkoWyznania: Ale wstyd ze 30 latkiem iść na studniówkę. Co ta dziewczyna ma w głowie to ja nie wiem. Poważnie bym się zastanowiła, czy nie chce Cie jakoś wykorzystać i ośmieszyć bo to nie jest normalne. Będziesz się bardzo dziwnie czuł jak pójdziesz, gwarantuje Ci to. No a tego, że w ogóle chciałbyś pójść to nawet nie będę komentować.


@Perkotka: pomijam czy to bait czy nie, bo duzo jest roznych