Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mam 29 lat i chyba ciąży nade mną jakaś klątwa... jestem singielką, nic mi w życiu nie brakuje... no może poza jednym. Mam stałą, fajną pracę, swoje mieszkanie, auto - naprawdę nic z tych rzeczy mi nie jest potrzebne u płci przeciwnej (bo większość z mirasów #przegryw tutaj zarzuca że kobitom tylko na tym zależy), jestem atrakcyjna fizycznie i intelektualnie (choć to ostatnie może być wadą bo głupim chyba serio w życiu lepiej i łatwiej). Brakuje mi drugiej połówki - tak by móc z nią spędzić resztę życia -dlatego nie wchodzę w teraz mało przyszłościowe relacje.. -taki błąd robiłam kiedyś bo bardzo nie chciałam być sama, ale nie klikało -nie będę tu wytykać moim ex ich wad czy obarczać ich winą. Chciałabym chłopa który też ma zainteresowania, zajawki, ciekawą pracę w której się spełnia (nie -nie ma zarabiać dużo -a lubić to co robi -bo to naprawdę robi dobrą robotę na psychice :) ). Dodatkowo byłoby super jakby był normalny (nie zdradzał i nie kłamał).
Gdzie szukać? w pracy "fajni" (w moim mniemaniu, nie chodzi o wygląd a to "coś") wszyscy zajęci, tinder i inne apsy przegrzebane i tam jest jakiś dramat ;_; - przynajmniej z wierzchu.. , co mam robić? zacząć podyplomowe na polibudzie?
ps sporo tu hejtu na panny które szukają niedoścignionego ideału.. każdy ma swoje ideały i wymagania bo bez nich to się i tak rozpadnie :) ale każda z nas ma inne. Sporo tu na tagu też chłopów którzy mają psychicznie chore laski odmawiające terapii, seksu, whateva, czy są po ślubie i budzą się że jednak to nie to.
#anonimowemirkowyznania
#rozowepaski
#niebieskiepaski
#logikarozowychpaskow
#przegryw

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #616d6b39820612000add358a
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Leszcz
Bagienny
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 106
via Wykop Mobilny (Android)
  • 10
@AnonimoweMirkoWyznania: @strawberry2: nic nie przyjdzie samo. Związek tak jak kariera, nauka, zainteresowania - warte są tyle, ile w nie włożysz. Jeżeli masz konkretne wymagania to niestety musisz poświęcić trochę czasu i energii żeby kogoś sobie znaleźć, szczególnie obecnie, gdy pula osób jest ograniczona bo wielu nie chce być w związku albo tylko w krótkich. Tu jest jeszcze taki problem, że nawet jak znajdziesz kogoś idealnego, to jeszcze on musi również