Wpis z mikrobloga

wy serio jesteście jedynymi osobami, które na to zwracają uwage iksde.


@Nosradamo: Kiedyś nie zwracałem na kolor skóry aktorów, ale teraz jak jest nacisk na parytety rasowe to zastanawiam się siłą rzeczy czy dany aktor jest ze względu na umiejętności czy parytet. Po prostu parytety są szkodliwe i Amerykanie dalej w to brną. Nie mam za to problemów w azjatyckich filmach- dla nich liczy się historia, film i umiejętności aktora.
@popkulturysci: Jestem ciekawa, czy reżyser i producenci się tego chociaż trochę spodziewali. Nagrywają serial, z góry zakładają wysoką oglądalność, ale na pewno nikt nie spodziewał się, że serial stanie się takim hitem. Sami aktorzy zarobią na nim znacznie więcej, niż to było przewidziane. Mówili też w wywiadzie, że przybyło im sporo obserwujących w mediach społecznościowych, a przedtem niektórzy nie byli rozpoznawalni nawet w Korei. Jestem na 99% pewna, że powstanie drugi
Ten hindus? Hindusi z pochodzenia nie są czarni, zauważ że rysy twarzy mają białych ludzi.


@Aokx: Hindusi są różni. Większość o których mówimy to Indoeuropejczycy z północy, trochę ciapaci, część prawie biała. Ogólnie Biali stanowili tam najwyższe kasty. Do dziś w Bollywood aktorskie rodziny są praktycznie białe, podczas gdy czarnych prawie nie ma. Na zdjęciu Amitabh Bachchan, najbardziej znany aktor świata wraz z synem.

Na południu półwyspu są natomiast Drawidyjczycy. Kulturowo,
Pobierz knur3000 - > Ten hindus? Hindusi z pochodzenia nie są czarni, zauważ że rysy twarzy m...
źródło: comment_1634591164CxssfKND317lL53sLPfxWJ.jpg
@popkulturysci:

Nie wiemy, jaka jest dokładnie metodologia badania ekwiwalentu przez Netflix, gdyż serwis nie generuje sprzedaży na podstawie konkretnych pozycji w bibliotece. Jakkolwiek firma dysponuje bogactwem danych o tym, co oglądają jej klienci i wykorzystuje to do określenia wartości poszczególnych programów przy zbiciu tych danych z wynikami finansowymi.


Jestem ciekaw właśnie skąd te 900 milionów, bo ja zapłaciłem za subskrypcję tyle samo co przed obejrzeniem. Czyżby był jakis duży przyrost/powrót użytkowników?
Trochę nie rozumiem jak pojedynczy serial na platformie miałby generować dochód, w samym artykule też się nad tym głowią. Co nie zmienia faktu, że mówi o tym cały świat.
Udało się bez nachalnego promowania lgbthwdp, połowa obsady nie jest czarna, kobiety nie są przedstawione jako cudowne a mężczyźni jako fatalni - widać że zapewnili sobie dużą autonomię w tworzeniu :)