Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Iskaryota: vr5 i vr6 to silniki z dużym potencjałem tuningowym. B4 2.9 syncro waży jakieś 1600kg około i ma niewiele ponad 9 sekund do setki. B8 jest niewiele cięższy, ale ma 100hp więcej mocy. Zrobić vr6 na moce ponad 300hp+ to jak najbardziej wykonalna sprawa. Polonez tzw. kryzysówka był około 100kg lżejszy od zwykłego borewicza. Z passata spokojnie z 2 razy tyle można wypruć masy. Także czy stary passat może być
Także czy stary passat może być szybszy od nówki? Może, całość kosztów wyniesie mniej niż nowe passerati.

@o__p: jak dorośniesz to zrozumiesz, że nie liczy się tylko to czy dane auto objedzie inne. Warto się przejechać nowym Passatem by zrozumieć przepaść jaka dzieli te auta.
: vr5 i vr6 to silniki z dużym potencjałem tuningowym.


@o__p:

Zrobić vr6 na moce ponad 300hp+ to jak najbardziej wykonalna sprawa.


są ludzie, którzy idą, kupują auto i mają pewność, a nie jakieś rzeźby i dziobanie, wypruwanie 'zbędnych' kilogramów

to trzeba podrosnąć, zrozumieć- wszystko przed Tobą

ogólnie mózg mi zrobił fikołka, że zrównałeś auto sprzed 20 lat ze współczesnym, a nawet próbujesz zasugerować że jest lepsze xD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@PanKracy582: po co jakieś czujniki zmierzchu, deszczu reszta pierdół skoro jak pada czy jest ciemno to chyba wiem, że to się dzieje xD później lekko puknięty zderzak i szkoda na grube tysiące. Wyposażenie też nie jest potrzebne bo po co jakieś badziewia w stylu elektryczna regulacja fotela. Wystarczy radio, klima, nawiewy po co tyle ekranów wepchniętych na chama w deskę rozdzielczą?
po co jakieś czujniki zmierzchu, deszczu reszta pierdół skoro jak pada czy jest ciemno to chyba wiem, że to się dzieje xD


@o__p:
kurła janusz, kiedyś to kurła byli czasy, tera to nawymyślajo te guwniorze, chrummmm kwikkkk

pojeździj nowszym, dobrze wyposażonym autem to zrozumiesz ¯\_(ツ)_/¯
no i przede wszystki nie mierz wszystkich swoją miarą, bo 99.99% ludzi mając do wyboru porobionego sztrucla sprzed 25 lat albo nowe auto ale z gorszymi
PanKracy582 - > po co jakieś czujniki zmierzchu, deszczu reszta pierdół skoro jak pad...
jakby to był B4 2.9 VR6 syncro to bym zrozumiał, ale nie jakiś plastikowy szrot z 2.0 największym silnikem xD


@o__p:
jeszcze wyśmieje ciebie, okej? XD
B4 2.9 VR6 ma 9.2s do setki i trzeba mieszać biegami ręcznie vmax 218kmh

nowy passat z tym hehe 2.0 największym silnikiem setkę robi w 5.1s, vmax 250kmh bo kaganiec i to wszystko w ciszy, komforcie i automacie ( ͡º ͜ʖ͡º