Wpis z mikrobloga

Tak sobie słucham rozmowy olgierda z ekoparówka i otorzyło mi to oczka na pare spraw . W tym przypadku powiedzenie "nie zaczynaj dyskusji z idiota bo sprowadzi cie do swojego poziomu i przybije doświadczeniem ma pełne uzasadnienie. Zawodowy prowokator kosno nie dał sie podpuścic olgierdowi zachował zimna krew do konca , nie uzył zadnych mogących go obciazyc zwrotów . Z cała sympatia dla Ola to wypadł marnie, ewidentnie dał sie ponieśc emocjom ,zachował sie jak nawalony typowy seba szukajacy zaczepki lub jak kto woli agresywny jamnik który zatracił sie w obszczekiwaniu swojej ofiary . Mało merytoryki , kiepskie noty za styl . Na zmontowanych produkcjach gdzie nasz iławski bohater punktuje kombajn do kiepów olo mówi z piękną dykcją , uzywa solidnych arumentów popartych twardymi dowodami których zresztą dostracza sam moczopijca a tu mamy zupełne przeciwieństwo. Jako domorosły ekspert z dziedziny psychologi stosowanej obawiam sie ze Łukasz ma problemy z agresja lub jest nadpobudliwy (ewentualnie combo) co w jakiś sposób próbuje sobie zrekompensowac swoja dzialanoscia w internecie , cała agresja skupia na moczopjcy albo jak w tym przypadku śmietnikowym grzebciu . #szkolna17 #suchodolski
#kononowicz #patostreamy
  • 12
@cl-sr: Dokładnie tym bardziej ze na parówe jest cała teczka argumentów i mozna typa punktowac az milo , a olo sie rzucał jak rozjuszony jamnik co drugie slowa to #!$%@? , merytoryki brak. Chłop sam sie zaorał , parówa nic nie musiał robic wystraczyło ze zachował stoicki spokój.
@Uberpartnerflota: Z jednej strony jak mu na matkę jechał to można zrozumieć. Sam miałem sytuację że chłop z firmy z którą współpracowałem jak nie dostał tego czego chciał to przez telefon mi zrobił wycieczkę prywatną, w tym na matkę. Myślałem że mnie trafi i do tej pory pewnie jakbym go spotkał to bym mu to wyciągnął, ale wtedy utkałem i zacząłem na niego po prostu zbierać kwity. Za jakiś czas już