Wpis z mikrobloga

Czy Wy tez w tej odslonie gracie o wiele mniej niz w poprzednich edycjach? Czy to tylko u mnie tak?

Policzylem sobie, ze wystarczy mi wygrac 5 meczow w kwali do LW, 4 mecze w LW, 7 meczow do ulepszonej nagrody w DR. W sumie 16 winow na tydzien i jest to w praktyce dwa dni grania. Pozostale 5 dni mozna sobie na luzie wyprzedac sklad i robic inne rzeczy, w ogole nie ciagnie do grania i to jest bardzo zdrowe i propsuje to!

Jak okaze sie, ze kwali do LW nie bede dawal rady wygrywac to nawet liczba wymaganych wygranych meczow spadnie do 7 ;)

SB - dla mnie osobiscie - jest potwornie meczace, nudne. Karty w zadaniach w tym roku znacznie slabsze niz rok temu. Wyzwania z silverami mozna sobie bez zalu i szkody darowac. Swap dealsow nie zapowiedzieli i moze nawet w tym roku nie bedzie.

#fut
  • 10
@piotrveyner: Z poprzednich wersji cześć zawodników w specjalnych wersjach była dostępna tylko w ten sam wieczór co wychodzili, potem rynek pusty bo zle widełki. Czasem tak było miesiąc a to było kilka kart, dosłownie 2-3. Nie wiem czy jest taki plan na początek żeby ograniczyć wysokie overale w ramach przelewania siana, czy w formie zmiany funkcjonowania rynku. Może maja gotowe hurtowe zmiany widełek - nie wiem. Nie ma co liczyć na