Wpis z mikrobloga

@RedBulik: co Ty oczekujesz po tym ? Nie potrafisz znaleźć dilera na dzielnicy, czy na dark necie zamówić konkreta ? Lepiej daj sobie spokój dla Ciebie tylko legalny alkohol w monopolowym nic więcej ewentualnie nikotyna ( )
@RedBulik: na hyperreal to konto już mam od 2006 więc mnie niczym nie zadziwisz. Książki Pihkal i Tihkal sporo z tych substancji próbowałem za tych fajnych czasów. Więc mówię Ci lepiej weź sobie zrób makumbe z 1-2g od miejscowego ziomka co ma temat a nie jakieś cuda

PS siewnej której sobie w tamtych latach wychodowales a nie to co masz w tej paczce ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@strange_pleasures: nie ego tylko aż żal dupę ściska jak widzę co ludzie piszą na tagu, że kupią marihuanine z biedronki i liczą na fazę albo hemp shoty podawane strzykawka w ml i jeszcze pisza ze cos tam hyperreal () najlepiej polecam codeine albo Tantum rosa legalnie z apteki ale to nie taka faza jak po ciastkach które mają dużo cukru
@Dumle007: Czyli mówisz że piszesz recenzje szotów konopnych zrobionych z konopi włóknistych, po czym piszesz że makumba z konopi włóknistych to gówno i gimbusiarstwo, a tak w ogóle to żeby se kupić normalnego skuna na ośce? xD

@RedBulik: A co do pytania to co wrzuciłeś to jakieś ścink, badyle, liście i nasiona gdzie praktycznie nie ma thc. Widziałem za to że kombinat konopny sprzedaje dekarboksylowane kwiatostany w kilogramowej paczce i