Wpis z mikrobloga

Mode się zesrał o wulgaryzmy, więc publikuje po raz drugi z eufemizmami.

Im bardziej przyglądam się osobliwości tego pajaca tym bardziej mnie on żenuje. Przypomina mi on strasznie wiggerów z lat 90'tych w USA. Bogatych dzieciaczków, którzy mięli podane na tacy wszystko do tego stopnia, że nie mięli się za bardzo czym wyróżniać i postanowili spróbować zaadaptować kulturę murzyńskiego ścieku i larpować jako gangsterzy by zwrócić na siebie uwagę i pokazać, że są KIMŚ twardym, a nie #!$%@? z suburbii, którego jedynym skillem jest urodzenie się w rodzinie z wyższej klasy średniej.

Jednak tutaj widzymi niuans, który robi jeszcze większą żenadę. Pan Michał zdał sobie sprawę, że jeżeli udawałby gangstera, który od 12 roku życia naparzał się w Jude Gangu maczetami na każdych debrach Krakowa to jego znajomi i tak prędzej czy później by beknęli i wyszłoby najaw to, że jest bananowym dzieciaczkiem z Batorego, który bił się najwyżej w przedszkolu o to kto teraz bawi się Lego Duplo i zrobiłby z siebie ogólnokrajowe pośmiewisko.

Więc Michaś zamiast od razu kłamać na temat swojego pochodzenia postanowił je.....podkoloryzować. Elitarne szkoły, dla zaradnej młodzieży mieżącej w ścieżki kariery zawodowej na wyższym szczeblu społeczeństwa i wiedzie spokojne życie, stała się strasznym babilonem i siedliskiem patologii, w którym każdy dzień to walka z pokusą degeneracji i o przetrwanie by przypadkiem nie zginąć na codziennym mandatoryjnym szkolnym festiwalu ćpania mefedronu z tyłka pani z Roksy XDD

Myślieliście państwo, że Michał Matczak to zwyczajny, niczym nie wyróżniający się bananowy dzieciaczek? Nie, nie...To jest WETERAN, człowiek który PRZETRWAŁ TRZY LATA W BATORYM (XDDDDD) Jedyny ocalały z cugu alkoholowego, do którego licealna fala zmuszała nowych rektrutów tego SIEDLISKA PATOLOGII! Widzicie Sebiksy? Może jego stary zarabia więcej w rok, niż wasi rodzice w dekadę, ale nie możecie uznawać go za pozera, BO ON SWOJE PRZEŻYŁ!

Ja sam jestem z okolic Warszawy. Mam wielu znajomych rówieśników, którzy uczęszczali do tych 'prestiżowych' szkół jak Batory, Jeziorański, Hoffmanowa, a sam byłem w Top 50 w Polsce. Wielu ludzi lubiło sobie popić, wielu ludzi lubiło sobie pobzykać i czasami sobie zajarać, ale koloryzowanie tego jako nie normalny nastoletni hedonizm, którego każdy doświadcza w tym okresie, a jako traumatyczna konfrontacja z degeneracją i Babilonem to debilizm.

Każdy lubił sobie okazjonalnie zachlać w liceum, ale nie znałem nikogo kto robiłby tego typu burdel. Większość ludzi z prestiżowych liceów to zwyczajne normictwo i połowa z nich to totalni introwertycy nerdy, którzy bardziej niż jakimś uzależnieniem od koksu byli ztraumatyzowni perspektywą otrzymania 70% z matmy rozszerzonej na maturze.

Michał Matczak to żałosny pozer. Trafił do środowiska, w którym miara człowieka jest mierzona tym ilu ludzi pobił, ile kos pod żebro dostał i ile matrixa wtarł sobie w dziąsło, a sam wiedział, że pobił najwyżej komara co mu siadł na moskitierze, kose widział tylko oglądając ekranizację chłopów, a w dziąsło sobie najwyżej wcierał Actimel, więc żeby uzyskać poklask patusiarni, która słucha jego wacków koleżków, a także poklask podobnych mu pozerów-gimbusów wymyślił sobie narrację z dupy, że uczęszczanie do Batorego to nie było normalne normickie życie jakie ma każdy tylko straszna konfrontacja z degeneracją i 'patointeligencją'. Pluje na niego i na każdego idiotę, który się tym podnieca.
#rap #mata #bekazlewactwa #bekazprawakow #neuropa #4konserwy
Pobierz RzutKamieniem - Mode się zesrał o wulgaryzmy, więc publikuje po raz drugi z eufemizma...
źródło: comment_16346382154sA8x1mEauPHCvtDcl3aOW.jpg
  • 78
@RzutKamieniem: Oh cmon, nie przepadam za nim jakos szczególnie, ale zarzucanie mu, że urodził się w bogatej rodzinie jest śmieszne. Też mi się wydaje że jego twórczość nie jest ukierunkowana na taką "muzyke chłopaków z ulicy", no chyba że komuś rap kojarzy się tylko z taką muzyka. Śpiewa raczej o swoim życiu szkole otoczeniu i maturach - czyli o tym, z czym w zasadzie większość jego słuchaczy się utożsamia.

Życie nie
@RzutKamieniem: Niespodzianka niespodzianka, bogate nastolatki to nadal nastolatki i nadal wiodą życie nastolatka i nadal mają nastoletnie problemy; co więcej, jestem w stanie zaryzykować teze, że te problemy nie szczególnie różnią się od problemów tych "normickich" ludzi.

On rapuje o realiach swojego życia
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@RzutKamieniem: ale odwagi na krytykę tego komentarza nie masz i usuwasz XD Jakie to prostackie. Rozumiem, że nie podobają ci się jego rapsy, ale wciąganie w to jego starych i jakie kończył szkoły to już nie krytyka, tylko zawistny ból dupy. Ten też se możesz usunąć, i tak zrobię skrina jak poprzedniego, bo od razu wyczułem, żeś tchórz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@zdjeciegipsu: Poza tym dalej niewytłumaczyłeś mi o co jestem zawistny oraz nie jesteś wstanie złożyć poprawnego gramatycznie zdania, co oznacza, że ty prawdopodbnie żadnej szkoły nie skończyłeś. Więc dam ci ostatnią szansę, a potem dostajesz bloka za pisanie głupich wysrywów jak znowu wysrasz ból dupy na mnie, o to że ci moderator usunął komentarz XD
@zdjeciegipsu: Lol, ja wiem, że moderacja ma dodatkowe chromosomy (mnie usunęli, bo nazwałem SIEBIE kmiotem, sam siebie. Powód: Obrażanie innych. Odwołałem się i drugi przyklepał usunięcie), ale dorównujesz im.
Moderacja Ci usunęła, a nie autor wpisu.