Wpis z mikrobloga

dzień jeszcze się nie skończył, ale już chyba, powtarzam chyba dzisiaj nic już nie będę zagrywał.
2.286USD jest całkiem dobrym wynikiem.
Powoli lecz stabilnie zblizam sie do 100usd na dzień, plan jest taki, aby w taki sposób zbudować 4K usd - bo to pewnie zajmie chwile. Wówczas idealnie z 4K na koncie rozpocznie sie fajna jazda na BYĆ i altach a tam już będę gromadził tyle ile sie da.
Tak, stosuje fale Eliota do analizy, tak mam grupę na telegramie, tak gram na live. Czy podam linki- nie - trzeba sie o to postarać, mi nikt nic nie podał na tacy.
( ͡ ͜ʖ ͡)
*dopalony Long na BTC plus przyszykowany short.
#kryptowaluty
Pobierz swinka-lesna - dzień jeszcze się nie skończył, ale już chyba, powtarzam chyba dzisiaj...
źródło: comment_163467050553cH5fKnInaO6uGT99IHf9.jpg
  • 10
@swinka-lesna: to chyba ty od tego 10usd challange. Kibicuje ci chlopie z calego serca, ale zeby sie postarac o linki na live - przesada. Czasem mam zaorskiego wlaczonego jak gral live w robocie i sobie zerkalem tak samo bym tu zerkal. Szkoda, ze wszystko splyca sie do tajemnych grupek i innych ceregieli, tajemniczych obrzadkow. Chcesz sie pochwalic ile zrobiles zajebiscie ale po co w to wciagac jak jakis krol szkolen, ze
@nsfl: Ponieważ ja mam bardzo proste i czyste intencje pokazać ze nie trzeba się bać dźwigni i z naprawdę niewielkiej kasy można coś zbudować, zajęło uważasz to za zle to wydaje mi się - ale to tylko moje zdanie - ze zle patrzysz na to wszystko