Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 143
Hejt na matę bo wykopkom w głowie się nie mieści, że można mieć 20 lat, być ustawionym finansowo, być kimś. Jakby nie patrzeć jest kimś (jest rozpoznawalny, jest raperem, ma sporo większych colabo). Jak to tak żeby młody chlopak nie siedział w domu bez znajomych, nie przegrywał życia i nie walił konia do anime. A jego stary? No to już przegięcie. Stary, który nie jest patologiczny. Dodajmy jeszcze pochodzenie. Jak taki śmieć śmie śmieć (pdk) nie mieszkać na wsi, nie pisać na tagu przegryw i nie użalać się nad sobą, no jak xD banda żałosnych debili.

#takaprawda #mata
  • 30
@porterhouse mi osobiście bardzo pierwsza płyta Maty siadła, druga tak bardzo średnio póki co. Natomiast jest przepaść między hip-hopem z lat 90 - wczesnych 2000 kiedy się uważało że nie wolno się sprzedać. A teraz sprzedanie się jest celem. I to jeszcze w tak żenującej reklamie dla tak żenującej firmy.

Mnie osobiście zraziła ta reklama i uważam że to był zły ruch, ale też nie jestem grupą docelowo Maty.
Mnie osobiście zraziła ta reklama i uważam że to był zły ruch, ale też nie jestem grupą docelowo Maty.


@taukuZielonka: różwa pracuje w maku, wiesz co sie dzieje jak wprowadzili tej zestaw maty? Pierwszeo dnia na drive był kolejki 1-2h (w mom gówno miescie masz max 10 min kolejki). Ludzie stali z dziećmi, fury pełne dzieci XD i każdy tn zestaw. Pierwszego dnia mak miał dość maty, tego zesawu i colabo
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Morritz: dla mnie to chore, jestem za oddaniem biednym i na bombelki!
@alteron: ale wiesz, że nie tylko on tak nawija? Wiecie, że jest też coś takiego jak hard darkrap czy #!$%@? wie jak to się nazywa i tak śpiewają np o gwałceniu czy nie wiem, zabijaniu? Maty słucham z doskoku, ale szanuję gościa, że mając 20 lat wykręca takie liczby (słuchaczy i kasy). Ok! Stary mu pomógł na początku
Hejt na matę bo wykopkom w głowie się nie mieści, że można mieć 20 lat, być ustawionym finansowo, być kimś


@porterhouse: Studentki ruchajace się za starszymi, zamożnymi mężczyznami też są hejtowane. Osobiście nie potępiam, ale prostytucja nie jest w naszym społeczeństwie pozytywnie postrzegana.
@porterhouse ja chce tylko wiedzieć dlaczego jest o nim głośno dopiero teraz. Nota bene tuż przed pojawieniem się jego postaci w MacDonald gościu był reklamowany przez naczelne gwiazdki instagrama. Nagle po dwóch latach jedna z gwiazdek przypomniała sobie, że Mata był warszawiakiem roku. W przypadki w biznesie nie wierzę. Więc interesuje mnie prawdziwy powód tego że gościu teraz wychodzi mi z lodówki.