Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#anonimowemirkowyznania
Pytanie do Panów - jak podrywać mężczyznę w związku?
Który jest w związku ze mną, dla jasności xD 5 lat razem (24 i 27lat), dogadujemy się, mamy wspólną pasję, seksy regularne i fajne (1-2 w tygodniu/oboje dużo pracujemy). Wszystko fajnie, ale jesteśmy trochę jak stare małżeństwo - żadnej spontaniczności w tym temacie, troszkę na zasadzie "masz ochotę na ten teges?" i tyle. Nie zależy mi na romantycznych gestach, ale flircik i budowanie napięcia wcześniej jest meeega podniecające (np. dirty/talk, jakaś ręka na nóżce pod stołem w restauracji, złapanie za tyłek, całowanie się "po kątach" itp.) Na początku znajomości było to bardzo częste (z mojej inicjatywy i jego), ale z czasem, im dłużej jesteśmy razem to zachodzi coraz mniej takich sytuacji...

Pomóżcie Mirki, sprawić by konar i las zapłonął ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Rozmowa na pewno będzie, ale nie chciałabym jeszcze wywierać na nim jakieś presji czy zakłopotania.
Co mogę na początek zacząć robić, żeby pobudzić tą sytuację? Macie jakieś ulubione rzeczy, które dziewczyna robi i was to podnieca? Tak, że później chcecie tylko zerwać ubrania czy coś xd He's my one and only, więc brak mi doświadczenia w tym temacie...
To nie bait, serio uwielbiam tego chłopa ale chciałabym troszkę nas rozruszać

#zwiazki #logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow #seks #milosc

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #616fc255820612000add795a
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Leszcz_Bagienny
Przekaż darowiznę
  • 10
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@AnonimoweMirkoWyznania: u mnie nawet po 5 latach było to bardzo proste, rozumieliśmy się bez słów - jeśli ona chciała to chodziła po domu w majtkach oraz koszulce (lub bez) i specjalnie tak się ustawiała żeby było widać jej fajny tyłek, albo "zupełnie przypadkowo" zapominała wziąć coś do ubrania ze sobą kiedy brała prysznic i musiała wyjść nago.
Zaś kiedy ja chciałem ją nakręcić to chodziłem albo w samych bokserkach albo spodenki
ale flircik i budowanie napięcia wcześniej jest meeega podniecające (np. dirty/talk, jakaś ręka na nóżce pod stołem w restauracji, złapanie za tyłek, całowa


@AnonimoweMirkoWyznania: Chyba dla was, bo dostajecie atencje i czujecie się nadal atrakcyjne. Dla faceta to jest praca, byle tylko dostać seksy. Kobieta zdobyta i poznana to trochę nudna jest, wiec po co marnować czas i zasoby ? No chyba, tyle tylko, żeby nie uciekła i był stały dostęp
@AnonimoweMirkoWyznania: Ja #!$%@?. Seksu nie da się wygadać.

Weź ugotuj w samych majteczkach.
Weź ubierz mini i pończoszki
Weź się na niego popatrz tym maślanym wzrokiem
Weź rzuć jakimś tekstem, że jest przystojny albo czymś sprośniejszym
Po prostu użyj swojego sexappeal'u. Poruszaj się seksownie, wyglądaj seksownie czasem coś pokaż ale nie do końca. Nie musisz tak chodzić na ulicę. Obcisła bluzka bez stanika - spoko, głęboki dekolt - spoko, szlafrok a