Wpis z mikrobloga

Kurde chyba fomo zaczyna mnie łapać, mam myśli w głowie że kupiłem za mało, mogłem się 2miesiace temu zapakować po szyje a teraz już za późno.
Niby czekam na korektę, bo po takim wzroście to prawie że pewne, ale jakaś część mnie zaczela uważać ze tak tanio już nigdy nie będzie, moje diamond hands się kruszą. Aktualna średnia cena zakupu to około 42k$

Potrzebuję z kimś przegadać temat
#kryptowaluty
  • 8
@Kolczaneiro horyzont czasowy to jest wszystko, ja kupiłem eth koło 3600, było niedawno koło 3200 ale co z tego jak uważam że w perspektywie 5 lat będzie w okolicach 10k? Dla mnie to nic, będę ciągle kupować, a i tak nie sprzedam wszystkiego, tylko będę zawsze trzymał jakąś część eth jako żelazne minimum

A co innego jak miałem zamiar zarobić na tym na np dźwigni, z 10x to już byłoby z porządne
@Pelen_watpliwosci: @CzulyTomasz: trochę racja, DCA życiem.

Gdyby mi ktoś powiedział że za 2 lata w trakcie bessy btc będzie po 20k to bym spał spokojnie, a tak to mam jakieś poczucie że nigdy już nie wróci 65k ( ͡° ʖ̯ ͡°)

a jak było w lipcu po 30k to kupiłem w sumie trochę, ale teraz żałuję że nie kupiłem wiecej - pewnie gdyby poleciało głębiej (np