Gorące dyskusje ostatnie 12h

Jak mnie wkurwiają te jebane bachory lvl 16 do 18, no po prostu...

Pracuję w sexshopie, tutaj ludzie, gdy przychodzą, to leci sobie relaksacyjna muzyczka, żeby się nie czuli skrępowani, mogą sobie w spokoju pooglądać, wiadomo, dla niektórych ludzi to są delikatne, intymne sprawy, jaki wibrator czy jaki masturbator sobie wybiorą. Zazwyczaj w sklepie jest jedna, dwie osoby naraz max, więc luzik też, dorośli są. Popytają, pogadają czasem, zasięgną porady, kupią lub nie, spoko.

Ale raz na jakiś czas wejdzie taka ekipa minimum pięć osób, wymieszana, oczywiście, ani dzień dobry, ani do widzenia, drą te ryje, jakby byli kurwa głusi, na widok wibratora i sztucznej cipki dostają ataku epilepsji ze śmiechu, bo przecież narządy płciowe TAKIE ŚMIESZNE kurwa, łażą tak z pół godziny, wszystko muszą wymacać, poprzekładać, ja nie mogę się zająć czymś innym, bo stoję za ladą i patrzę, czy czegoś mi nie próbują podpierdolić. Ale najgorsze jest to, że jak w trakcie wizyty tych gówniaków wejdzie jakiś inny klient, to w 90% widzi tę bandę, peszy się i co robi? Wychodzi. Bo ci by pewnie kurwa powykładali się na ziemi, jakby zaobserwowali, że jakiś facet kupuje sztucznego penisa. No ja pierdolę. Musiałam to z siebie wyrzucić.

I nie mogę ich nawet wyjebać ze sklepu, bo to być może moi przyszli klienci ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#oswiadczenie #gorzkiezale #pracbaza #gnijciewpieklemalegnoje
    pokaż całość

odpowiedzi (102)

Ten uczuć kiedy okazuje się że to twoja była miała jakiś problem a nie Ty, bo nowa laska potrafi dojść 5 razy jednej nocy i ciągle chce więcej. Jednak seks jest fajny #oswiadczenie #seks #feelsgood

odpowiedzi (49)

Kto rzucał Dalem w Rescue Rangers plusuje, reszta żałuje że nie miała Pegasusa tylko jakieś nowobogackie Playstation ( ͡º ͜ʖ͡º)

#staregry #pegasus #gimbynieznajo

odpowiedzi (33)