Wpis z mikrobloga

Junior Java Dev poszukiwany! STACJONARNIE/ZDALNIE

Słyszałem od Biznesu, że mamy sloty w zespołach developerskich i moglibyśmy kogoś przyjąć na "poduczenie". To czego wymagamy, to solidna wiedza teoretyczna, żeby oszlifiwać diamencik :)

Doświadczenie mile widziane, ale tym razem nie wymagane!

Stacjonujemy w Krakowie, ale zdalnie też wchodzi w grę.

Tech: Java 8, Spring, REST, GIT, Maven
Można liznąć: Docker, AWS, Kibana, Grafana, Jaeger
Stawka: szczerze, nie mam pojęcia. Ale pewnie będziesz zaineresowany(a) UoP z pitem zerowym i urlopem ;)

Jeśli jesteście chętni, to zapraszam na priv albo na kontakt@paweldobrzanski.pl
Więcej o Sii (gdzie pracuję) u mnie na blogu: https://paweldobrzanski.pl/jak-wyglada-praca-w-sii-moje-opinie/

W razie pytań, zapraszam :)

#programowanie #programista15k #backend #pracait #pracazdalna #java
  • 28
@MetroStation: No nie wiem, i rekrutacja i onboarding były top notch corpo style. Nawet ktoś termos wygrał w quizie o niczym który podobno był ważnym spotkaniem onboardingowym.

Korpo jak korpo, sam Sii widuje tylko raz w miesiącu jak wystawiam fakture i wklikuje godziny za miesiąc więc też narzekać nie mam co za dużo. Może za wyjątkiem tego jak długo im idzie przetwarzanie tych godzin i faktur, może i w terminie no
@GotoFinal: Dla wyjaśnienia. Przelew na podstawie wysłanej faktury wysyłany jest równo 14 dnia od przesłania faktury, nie wcześniej i nie później (administracja sobie chyba #!$%@? pracę nad rozliczaniem tego).

A jeśli ktoś np pracuje 3 tygodnie i bierze urlop na pozostałe dni, to na b2b przesyła fakturę np 23 dnia miesiąca i od tego czasu leci 14 dni na otrzymanie kasy z faktury.