Wpis z mikrobloga

@LubiePieski: @vieniasn: @elf_pszeniczny: typowy efekt jasnowidza, który przewiduje w kółko to samo, bo jest obłąkany a gdy jakimś cudem się to stanie to wypływa na wierzch jak niezbyt gęste gówno w kiblu. Tak było z Babą Wanga i Nostradamusem. Nikt nie docieka ile przepowiedni się nie spełniło choćby w najmniejszym procencie. Z tym że rasowy jasnowidz przepowiadając przyszłość mówi tak ogólnikowo, tak nieprecyzyjnie, że można dopasować do jego słów
@LubiePieski: Główna najlepsza xD Zawsze wchodzę tam poczytać sobie co nasi cudowni husarze ponownie wymyślili. Bill Gates, NWO, spisek szczepionkowy, gadanie jakiegoś randoma że szczepionka gówno daje (nie tylko na covid, ogólnie), o upadku Francji i Niemiec to już za dużo się naczytałem. Pamiętam jeszcze przed wyborami prezydenckimi i do parlamentu zanim wygrał prezes z ekipą to ponad 3/4 wykopu na głównej była za pisem XD

Najlepsze jest jak byle random
Prawda w oczy kole zaszczepiony kapuśniaku?


@Spz23: w oczy to kole twoją starą moje wiesz co xd

Dobra spadam na pocztę odebrać przekaz od Sorosa. 2137 szekli za promowanie zabójczych szczepionek.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@LubiePieski: Ale to nie jest światowy spisek tylko oficjalne postanowienia world economic forum, które sam możesz przeczytać na ich stronie xD
likwidacja własności prywatnej do 2030 roku, a pandemia była idealnym momentem do wdrażania tego planu w życie
@tbhilt:

https://www.fxmag.pl/artykul/wielki-reset-to-ewolucja-czy-juz-rewolucja-jakie-idee-stoja-u-podstaw-wielkiego-resetu-nowy-etap-ewolucji-kapitalizmu-i-esg-w-praktyce

Natomiast co do szczepionek - długofalowe skutki ich przyjmowania nie są znane, dlatego nie można stwierdzić że są bezpieczne.

Nie ma się co oszukiwać, koncernom farmaceutycznym zależy na sprzedaży jak
@LubiePieski: Ale to nie jest światowy spisek tylko oficjalne postanowienia world economic forum, które sam możesz przeczytać na ich stronie xD

likwidacja własności prywatnej do 2030 roku, a pandemia była idealnym momentem do wdrażania tego planu w życie @tbhilt:


Właśnie o takich ludziach wspomniałem w swoim wywodzie... Wołaj w 2030 jak już tej własności prywatnej nie będzie.

Natomiast co do szczepionek - długofalowe skutki ich przyjmowania nie są znane, dlatego
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@tbhilt:

Szczepionki z założenia są bezpieczne i są stosowane od dawna. Rozumiem sens podważania wysokości podatków, ale sens podważania szczepionek w XXI wieku to mnie do dzisiaj szokuje.


Tak? A to kiedy szczepionki mRNA były do tej pory użyte? Na jakiej podstawie jesteś w stanie określić długofalowe skutki używania nawet i szczepionek wektorowych na koronawirusa, skoro te konkretne szczepionki są używane od niedawna? Skąd wiesz czy za 5-10 lat nie wystąpią