Wpis z mikrobloga

najlepszy przyjaciel pieska. Czuje się w niej bezpiecznie i


@drzewnyzwierz: Zawsze mnie to zastanawiało.
Mam wielu znajomych psiarzy od lat i nigdy nie były stosowane klatki. Pies wybierał sobie swoje ulubione miejsce i tam miał swój azyl. Raz było to miejsce pod krzesłem innym razem koło kanapy.
Mój ma swoje pod krzesłem, na swoim fotelu lub w legowisku, które sobie sam umieścił w wybranym przez siebie miejscu. Zawsze zastanawiały mnie te
@powsinogaszszlaja: oczywiście, że chętnie. Gdyby jej nie podpasowała klatka, to byśmy z niej zwyczajnie zrezygnowali. Jako szczeniak miała kosz, to go zagryzła na śmierć xD później poducha pod schodami, to leżała chwile i uciekała. Przyszła kolej na klatkę i po kilku dniach tylko tam leżala i uznała, że komenda 'do siebie' to właśnie będzie ucieczka do klatki. Akurat dla Negry taki domek jest super - może nawkładać do środka kości i
@powsinogaszszlaja: jak z psem dużo podróżujesz to wtedy to bezpieczne miejsce masz zawsze ze sobą ;) Po za tym bezpieczeństwo, nie wyobrażam sobie mieć szczeniaka nie w klatce jak chce się go zostawić samego w domu. Za dużo tragicznych historii słyszałam :/ U mnie starszy pies miał wrodzoną miłość do klatki... a szczeniak nie ;D Ale tak tą klatkę sprzedałam młodemu że nie ma obecnie z nią żadnych problemów:)
Czy możesz mi powiedzieć, w jakim celu wstawiłaś klatkę dla psiaka?


@powsinogaszszlaja:
temat 99999999 przeruchany, odpowiedź masz w zasięgu dwóch kliknięć palcem w wyszukiwarkę ale spoko, proszę:

Dla osób nie posiadających wystarczającej wiedzy związanej z pracą z psami zamknięcie psa w klatce w domu kojarzy się jednoznacznie źle. Jednak wprowadzenie klatki kennelowej dla psiaka niesie za sobą szereg pozytywnych korzyści. Klatka kennelowa jest ulubionym, bezpiecznym miejsce psa w domu, w którym
temat 99999999 przeruchany,

Dla osób nie posiadających wystarczającej wiedzy związanej z pracą z psami zamknięcie psa w klatce w domu kojarzy się jednoznacznie źle.

Klatka kennelowa jest ulubionym, bezpiecznym miejsce psa w domu, w którym czuje się pewnie, dobrze i komfortowo. Przydaję się podczas podróży samochodem, jak również wakacji i noclegów w nowych, obcych miejscach.


@PanKracy582: Popatrz, tyle pokoleń o tym nie wiedziało - mamy 21 wiek, aż przyszedł PanKracy i
@PanKracy582: Być może ja sam i znajomi, którzy mają psy, nie mieliśmy problematycznych psiaków i nie potrzebowaliśmy klatki. Dla mnie jest zbędna. Dlaczego? Napisałem wyżej.( ͡° ͜ʖ ͡°)
W czasie podróży mój pies ma miejsce w nogach pasażera z przodu i on sam sobie je wybrał. Przednie siedzenie jest odsunięte i wolne. W innej sytuacji gdy ktoś jeszcze jedzie, zajmuje tylną kanapę. Jest przypięty i sobie smacznie
Wyluzuj, nikt ci nie zarzuca, ze źle traktujesz psa xD


@Kaczkoman: Nie martwię się tym. Zapytałem u źródła, czyli użytkowniczki.
Jedni potrzebują inni nie.
Pomysł nie najgorszy, szczególnie przy szczeniakach które wiecznie psocą, a nikogo nie ma w domu, żeby przypilnować.