Wpis z mikrobloga

Wiem, w tym wypadku ma zaprezentować jak będzie wyglądać kupowane ubranie. Ty masz na myśli rolę Miss/Mistera Universum gdzie istotny się wygląd człowieka a nie prezentacja produktu na sprzedaż.


@smk666: nie, mam na myśli rolę modela. Jego wyglad/umaszczenie ma nie odwracac uwagi od ubrania, a ten koleś ma widoczne schorzenie. Niektórych może to nawet obrzydzać. To po prostu jakaś jebnięta akcja afirmacyjna. Niemniej to nie jego wina a w 21w mamy
Niektórych może to nawet obrzydzać


@peszmerd:
Bez przesady, to nie są wrzodziejące rany czy inny gore. Na zdjęciu jest po prostu człowiek. Reklamowane ubranie jest dla ludzi. Ja tu nie widzę nic złego. No, chyba, że ktoś musi być otoczony koniecznie wysokimi blondynami o niebieskich oczach aby nie czuć obrzydzenia to wtedy odsyłam do książek o historii XX wieku poczytać o znamienitych osobistościach które wyznawały te same zasady.
Bez przesady, to nie są wrzodziejące rany czy inny gore. Na zdjęciu jest po prostu człowiek. Reklamowane ubranie jest dla ludzi. Ja tu nie widzę nic złego. No, chyba, że ktoś musi być otoczony koniecznie wysokimi blondynami o niebieskich oczach aby nie czuć obrzydzenia to wtedy odsyłam do książek o historii XX wieku poczytać o znamienitych osobistościach które wyznawały te same zasady.


@smk666: argumentum ad hitlerum w temacie wystepowania bielactwa u