Wpis z mikrobloga

No Panowie - co tu mogło być brane?

Nie interesuje mnie sylwetka tylko jego #!$%@?, że "3x dziennie treningi i nie musiał spać".

Tak, tak wiem - Tren jest dobry w te klocki... no ale nie aż tak żeby #!$%@?ć3x trening dziennie ed.

Zabawmy się - podawajcie swoje rozkminione stacki męża Trenn - Pana Teśćniewskiego ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#mikrokoksy #sterydy
Pobierz
źródło: comment_1634807462Tn4cxhaioPm43yC6woPNs8.jpg
  • 20
@pansterydziasz: Jeśli jedyne co ktoś robi to sport, ma czas i pieniądze żeby dobrze jesc i się regenerować plus do tego doping to 3 treningi dziennie czy to byłoby jakieś niesamowite znowu zakładając, że nie byłby to nie wiem martwy ciąg/przysiady kilka razy dziennie?
Tacy nie wiem triathlonisci też trenują kilka razy dziennie albo nie wiem osoby trenujące pływanie często mają minimum 2 treningi.
Nie dałoby się tak jechać cały rok,
@krzysiek944: Nie, 3 TRENINGI dziennie nie byłyby możliwe, chyba że rozkładałby objętość jednostki na 3 sesje i robił po 2-3 ćwiczenia.

Albo jego styl treningowy byłby lżejszy niż bikini fitness które i tak co niektóre fajnie #!$%@?ą.

Jak ktoś trenuje poważnie, to jaki by to nie był doping, dieta, ile by nie spał, to nawet jakby zrobił kilka dni w miesiącu dni z podwójna sesją treningową, to by chodził #!$%@? na
@Lewusx: > nawet jakby zrobił kilka dni w miesiącu dni z podwójna sesją treningową, to by chodził #!$%@? na każda stronę.

Dobra 3 to faktycznie nie, ale nie przesadzajmy w drugą stronę, że 2 sesje treningowe przez kilka dni w miesiącu by #!$%@?ły
@krzysiek944: Każdy trenuje inaczej, takie jak ja robię, nie możliwe żebym robił 2 dziennie, jakby ktoś robił trochę lżejsze, to okej niech sobie trenuje 2x dziennie, ale tak czy siak, bombka musi być gruba, a życie podporządkowane pod to.

Nie mówimy wciąż o dzieleniu jednej sesji na 2 krótsze, tak dla jasności.
@pansterydziasz: Że do takiego wyglądu? Przecież wystarczy że ma jakąś tam bazę jeśli chodzi o masę mięśniowa, niski bf, odpala taki stack na 3 miesiące i naprawdę w #!$%@? może to porobić człowieka.

Też nie przesadzajmy że On tutaj nie wiadomo jak wyglada, prążki na klacie, lekka waskularyzacja na barkach, łapki jak u naturala.

I to jest właśnie marnowanie czasu i zdrowia, Gościu ma pod ręką wszystko czego potrzebuje, może praktycznie