Wpis z mikrobloga

#wordpress #webdev

Mirki od WP. Katalogujecie media wg miesięcy i lat gdy robicie stronę firmową? Czy tylko jak jak widzę ten sposób na stronach to mam wrażenie, że stronę robił jakiś student?

+ nieadekwatne nazwy plików bo widzę np. /wp-content/uploads/2021/08/rawpixel-103243968-unsplash.jpg to już mi sie wydaje, że jest zrobione na #!$%@?

Bo może się przyczepiam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
LubieKiedy - #wordpress #webdev

Mirki od WP. Katalogujecie media wg miesięcy i lat...

źródło: comment_1634825890lDXLHm3GBD0Ve2qRtLLhq1.jpg

Pobierz
  • 13
@LubieKiedy: jakie ma znaczenie czy imagesy są katalogowane czy nie są? natomiast nazwy plikow to juz inna sprawa, ale to tez kwestia budzetu strony czy ogarniecia kogos od seo, bo czasem masz tyle opcji do anzwania pliku ze nie weisz co dac, a jak masz 500 czy wicej zdjęć to w podstawowym budżecie nie masz na to czasu - kwestia uswiadomienia kleinta przed że pewne rzeczy kosztują, inaczej jak masz 5
@sprzedafcaMakaronu: Nie no, mówię przy małej stronie firmowej gdzie tych obrazów jest raptem kilka. Od strony technicznej to nie ma żadnego znaczenia, ale jak dostaję po kimś projekt i widzę takie kwiatki to juz wiem, że nie będzie lepiej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@macjan_666: nic mi niewiadomo o takiej możliwości w standardzie, oczywiście samemu możesz to zrobić