Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Samaeel: mozesz tak zrobic jak najbardziej aczkolwiek jak sobie tak usiadziesz i pomyslisz to w tym pierwszym swiecie sie ludziom w dupach poprzewracalo (also: sam sobie usiadlem i pomyslalem i chyba jestem pierwotnym lewicowcem, a nie prawakiem jak to sie teraz mowi)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Samaeel: w krajach 3 swiata nikt sie nie przejmuje pandemią, a i tak obostrzenia nalozone przez korporacje w celu maksymalizacji zyskow sa wdrazane. Te mlode osoby co pracuja w sweatshopach za tzw miske ryzu zebys ty mogl sobie wziac 3 kurtki i odeslac bo ci nie pasuje xD a i tak potem jak sie sezon skonczy to te ubrania trafiaja do niszczarki. nie uwazasz ze to #!$%@??
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Samaeel: mozesz isc do... ( ͡° ͜ʖ ͡° )*:second handu gdzie maja dobre ciuchy a niekiedy nawet streetwearowe perełki ktore chodza na necie za duze pieniadze
Ale wygodniej jest wspierac zagraniczne megakorporacje to zrozumiale wiem
@Warzywo ja bym pomógł np, jakby pytanie było dokładniejsze.
@Samaeel tak naprawdę najważniejsze jak to leży na tobie. Jeśli jesteś mały, nie kupuj bardzo puchatych, jeśli niski, długich. Wiele zależy od kroju reszty. Najbezpieczniej zawsze dobierać takie same kroje, i palety kolorów