Wpis z mikrobloga

@Karling: Kiedyś składało się komputery żeby zaoszczędzić, bo były wyraźnie tańsze względem sklepowych. Dzisiaj duże sklepy potrafią mieć komponenty tańsze niż kupowane w detalu - więc biznes jest żaden. A jak ktoś nie ma doświadczenia to sobie sprasuje piny w AMD przy upychaniu procesora, jak syn koleżanki mojej starej i się skończy przygoda w składanie.
@tyqp: bo nie ma czegoś takiego jak "dobre firmy produkujące zestawy". Gotowe zestawy są zwykle strasznymi kasztanami gdzie oszczędza się na bazowych częściach a dodaje światełka - niczym w gotowcach z allegro

Oczywiście są też dobre zestawy, ale to procent i wyjątkowa sytuacja - i jak ktoś się nie zna to i tak nie rozróżni

Tu się nie szuka zestawów, a składaków. Może być składane z dostępnych powszechnie popularnych
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
A jak jest debilem - to nie ma rady, niech płaci komuś kto mu złoży (np. mnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°))


@Atreyu: A czy będę miał INTEL HD? ( ͡ ͜ʖ ͡)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Karling: Ja kupiłem parę lat temu składaka z allegro, ktoś ewidentnie robił upgrade i wyszło myślę parę stówek mniej niż jakbym to składał samemu
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Karling: najlepszy zestaw komputerowy dla kogoś kto jest zabiegany, nie ma wiedzy i umiejętności z zakresu składania pc to jest, #!$%@?, konsola za ułamek ceny gotowego zestawu. XD