Wpis z mikrobloga

Za parę dni pewnie będzie masowy płacz o bany. Nie ogarniam tego, New World to nie jest pierwsze mmo dla wielu ludzi, każdy kto grał w chociaż 1 mmo, wie że jak pojawia się poważny exploit to zazwyczaj kończy się banem dla wykorzystujących. Teraz bawią się w expoita, a potem będzie płacz, że niesłuszny ban. Jak gramy w grę planszową, czy online, to umawiamy się na jakieś zasady. Pomyślcie sobie jakbyście za dzieciaka grali z rówieśnikami w monopoly i przynieśli zestaw pieniędzy z 2 opakowania planszowki, i tak nagminnie oszukiwali. Nikt nie chciałby z wami grać. W wiekszosci aspołeczne trolle kopiują, a potem płacz że zbanowali i usunęli golda. Kupujemy grę, by bawić się na określonych zasadach z innymi, a nie żeby ją rozwalać od środka i niszczyć przyjemność innym grającym uczciwie. Już się nie mogę doczekać płaczu zbanowanych.
#newworld
  • 4
@PoteznyTomaszek: Wszystkich nie zbanują. 100 lat temu za czasów TBC nie Classic tylko tego pravilnego, poszedłem z jakimiś mongołami na raid Hyjal, patrzę a tu skałka. Wtedy nikt, nic nie ogarniał i ja zdziwiony WTF skałki w instancji? Wykopałem ją #!$%@? mnie z raidu za to bo tam były epickie gemy i bez rolla #!$%@?łem. Oni odpalili bossa, a ja stałem i czekałem aż mnie #!$%@? z insty, a tu jeb