Wpis z mikrobloga

Tyle info wrzucilas do neta (lacznie ze zdjeciem satelitarnym wlasnego domu


@Woofinka: Pomyśl sobie jakim frustratem i chorym czlowiekiem trzeba być aby stalkowac kogos na fb i wrzucac tutaj jego foty sprzed 10 lat. Dlatego wlasnie opuscilem to szanowne grono z discorda. Bo się na nich poznałem.

Koles sie tam penisem chwalił xD sorry, ale to nawet mnie przerosło
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@fajnypierozek: chlopie masz rodzine, po cholere ich narazasz? Ile Ty masz lat zebym musiala Ci mowic, ze w internecie jest masa ludzi z ogromem wolnego czasu i determinacja. Z takim zasobem informacji jaki na swoj temat beztrosko zostawiles w necie to serio nie jest problem zeby Cie znalezc. Tylko rodziny szkoda.
Z takim zasobem informacji jaki na swoj temat beztrosko zostawiles w necie to serio nie jest problem zeby Cie znalezc. Tylko rodziny szkoda


@Woofinka: Noe rozumiem co mi sugerujesz? Dlaczego znaleźć i z jakiego powodu? Czy ja komuś wyrządziłem krzywdę abym miał się obawiać?

Czy masz na mysli psychicznie chorych którzy z zazdrosci bedą chcieli mnie zniszczyc i zrobić krzywdę mojej rodzinie?
ze to co robisz za madre nie jest


@Woofinka: Publikuję o sobie to co chcę bo jestem wolnym czlowiekiem. Nie rozumiem dlaczego moje zachowanie jest złe. Jezeli zamknę się w piwnicy i zacznę stalkowac innych i probować ich skrzywdzić to wtedy bedzie ok?

Zrozumiałbym gdyby wykorzystywać moje materialy ktore wrzucam na wykopie i się z nich nasmiewać - ok nie mam nic przeciwko sam je udostepniam.
@Woofinka: odpowiedz mi tylko prosto jak dla chlopa ze wsi na jedno pytanie. Co złego jest w mojej działalności na wykopie. Co takiego robię źle, kogo osobiscie krzywdzę i w jaki sposob? Przeciwko komu wykorzystuję stare zdjecia z fb? Moze być w punktach.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@fajnypierozek: ja Ci wyjaśnię choć wątpię że to coś da.

Publikuję o sobie to co chcę bo jestem wolnym czlowiekiem.


Zostawisz samochód otwarty w środku miasta? Przecież kraść nie wolno więc nic się nie stanie? Ubezpieczyciel będzie jednak innego zdania.

A ty baitujesz ludzi, wyzywasz, trolujesz. Jakis gnojek może to źle odebrać.

Jezeli zamknę się w piwnicy i zacznę stalkowac innych i probować ich skrzywdzić to wtedy bedzie ok?


Nie będzie,
Zostawisz samochód otwarty w środku miasta? Przecież kraść nie wolno więc nic się nie stanie


@DunningKruger: czy ty wlasnie powiedzialeś, że na wykopie mamy przestępców, ludzi chorych z zazdrosci i nienawisci i do tego to Ty mnie atakujesz?

Ciekawe. Muszę się nad tym chwilkę zastanowić
@DunningKruger: zacznijmy od tego, że gdybym miał komuś wysłać zdjęcie penisa to bym to firmował twarzą. Widać osoba utrwalona na zdjęciu zamiast marskości wątroby dorobiła się marskości fiuta i siara była wysyłać zdjęcie z twarzą. Dodaj do tego ucieczkę w panice z pewnego miejsca gdy wydało się kto wysyłał zdjęcie i wtedy już jest jasny obraz sytuacji. Bonusem jest brak listew przypodłogowych.

@DunningKruger: @fajnypierozek: @Woofinka: żenujący jesteście w
@Woofinka: odbiegasz od tematu i owijasz w bawełnę. Potrafisz odpowiedzieć na moje pytania tylko nie chcesz. Ciekawe dlaczego? Tak! Rozchodzi się wyłącznie o zawisć. Czystą niczym nie skrepowaną, polską zawiść.

Przypominam o moim zaproszeniu na wykopowego grilla gdzie chcąc nie chcąc wszyscy poznaliby moj adres, rodzinę i pierozka osobiscie.

Mam się zamknąć w domu i odciąc od ludzi? Co to nowe obostrzenia covidowe?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@1_2_3-45:

żenujący jesteście w #!$%@?, biedaki, mnie stać robić zakupy w polsce, więc rewe możecie sobie wsadzić sami wiecie gdzie (pieróg ty wsadź sobie norme bo do rewe to ci głupio nawet na parking wjechać)


xDDD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@fajnypierozek: dobra, niech strace.
Roznica polega na tym, ze gdybys faktycznie zrobil tego grilla to te informacje bylyby dostepne tylko dla tego waskiego grona osob. Gdyby Cie ktos doxnal, porysowal samochod, sledzil Twoja zone z pracy do domu, to od razu mialbys podejrzanych. Stan faktyczny jest taki, ze te informacje sa dostepne dla kazdego kto spedzi pare minut na Twoim profilu i moze z nimi zrobic co tylko chce. O motywy
@Woofinka: xDDD mnie też smieszą przeklenstwa i pojazd po biedakach.

Rozumiesz już, ze moje przesmiewcze wpisy są lustrzanym odbiciem tego co czytam na wykopie? Tak symetrysta xD

A zawiść to najgorsza polska cecha ktorą gardzę bardziej niż narcyzmem
dostepne tylko dla tego waskiego grona osob.


@Woofinka: dostepne dla waskiego grona to byly moje dane na discordzie.

No i mamy to co mamy ¯\_(ツ)_/¯

Zaproszenie bylo ogolnodostepne dla kazdego i znowu tylko te same osoby atakują. Nikt inny normalny tego nie robi XD

Mam nadzieję, ze zalapiesz ;)