Wpis z mikrobloga

#orange jest jakiś sposób na zablokowanie marketerów którzy od 2 dni nękają mnie telefonami? Odrzucam połączenia ale oni chyba będą dzwonić do skutku, już chyba z 10 różnych centrów naliczyłem na przestrzeni 2 dni. Na szczęście to nie główny numer więc w razie czego to po prostu wywalę kartę do kosza i będę pamiętać żeby nie zaznaczać zgód marketingowych przy rejestracji ale still.
  • 13
@dwiesciedziewiecdziesiatpiec: spojrzałem sobie na opis tego truecallera

"When You install and use the Services, Truecaller will collect personal information from You and any devices You may use in Your interaction with our Services. This information may include e.g.: geo-location; Your IP address; device ID or unique identifier; device manufacturer and type; device and hardware settings; SIM card usage and details; applications installed on your device; ID for advertising; ad data, operating
@NPC_358034: No to idź do urzędu miasta i powiedz, że nie chcesz aby miejski monitoring nagrywał Cię jak jedziesz/idziesz do pracy. (_ ) czasami zastanawiam się czy Ci wszyscy szyfrujący się idioci to jacyś dilerzy, mordercy czy pedofile. Jak informatycy google chcą wiedziec na google photos cycki mojej kobiety proszę bardzo, cycki jak cycki no nic nadzwyczajnego. God damn it

A tutaj mówimy tylko o kontakach,
@NPC_358034: Wczoraj wysłuchałem połowę ich oferty co drugie zdanie mówiąc, że mnie to nie interesuje i nie chce nic więcej od nich niż internet który mam. W końcu się poddałem i rozłączyłem, dzisiaj dzwoni znowu. Ta sama gadka. Mówię, że wczoraj rozmawiałem i dziękuje, ale nie jestem zainteresowany. Gościu do mnie "nie mogę zaznaczyć, że jest odmowa oferty, bo Pan jej całej nie wysłuchał" XD Szkoda mi tych ludzi na słuchawce,