Wpis z mikrobloga

@xWiteQx: jeśli chodzi o kurierke to Inpost nie zatrudnia kierowców, są przewoźnicy i jest duża szansa ze będą potrzebowali kogoś na wakacje bo jest sezon urlopowy i ktoś musi być na zastępstwo.
@kanciak12: Wiem właśnie, że nie bezpośrednio InPost, chodziło mi o przewoźników. Pytam, bo słyszałem różne głosy, niektórzy uważają, że przewoźnicy raczej szukają ludzi na dłuższy okres czasu.
A wiesz może jak wygląda sytuacja z badaniami do pracy? Jedni mówią, że trzeba robić, inni że nie mieli takich badań. A ja jakieś tam problemy ze wzrokiem mam, dlatego się zastanawiam. Chłopak mojej koleżanki np zaczął tam pracować kilka dni temu i stwierdzili,
@xWiteQx: jak idziesz na tzw skoczka to żadnych badań mieć nie będziesz, tak jak umowy z reszta ani stałej pensji:) Dogadujesz się na stawkę za dzień i będziesz mieć płacone tylko za przepracowane dniówki. Więksi przewoźnicy musza mieć takiego skoczka w zanadrzu na wypadek choroby, urlopu czy zdarzeń losowych. Wiadomo ze najlepiej jest mieć stałych pracowników ale oni tez potrzebują wolnego.