Wpis z mikrobloga

Miraski, planuję w końcu zabrać się za siebie ( ͡° ͜ʖ ͡°) i zacząć chodzić na #silownia. Problem w tym, że nigdy nie byłem na siłce ani w żadnym klubie fitness i nie za bardzo wiem od czego zacząć. Ćwiczyłem trochę w domu z Chodakowską + jakieś tam lekkie hantelki ale moja technika prawie na pewno jest zła i boję się, że zabierając się za większe ciężary na siłce bardziej sobie zaszkodzę niż pomogę. Myślicie, że warto zainwestować w zajęcia z trenerem personalnym? Zależy mi na tym, żeby nauczyć się obsługi sprzętu i poprawnej techniki, ale z tego co czytałem takie zajęcia indywidualne są planowane na kilka miesięcy i do tego dość drogie. Mi bardziej zależałoby na kilku sesjach gdzie nauczę się od kogoś podstaw, a potem chciałbym ćwiczyć samemu (mógłbym wtedy wykorzystać multisport i wyszłoby znacznie taniej).

#silownia #mikrokoksy
  • 12
Ja chodze do dużej sieciówki zdrofit i w moim przypadku mam bardzo fajnych trenerów. Mam wykupiony zwykły karnet a jak czegoś nie potrafię zrobić albo wydaje mi się ze złe korzystam z sprzętu to podchodzę do trenera który jest aktualnie wolny na siłowni o on zawsze wyjaśnia i pomaga. Dodatkowo zawsze na silce jest ktoś i jak zapytasz to normalnie Ci pomogą
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@DoIHaveTo: trenerzy personalni w sieciowkach maja to do siebie (a przynajmniej to zaobserwowalem), ze ch*ja sie znaja na rzeczy. Masz szczescie, ze zyjemy w roku 2021,wiec w internecie jest tego pelno. Pierwsza rzecz to baza danych cwiczeniami (link).
Druga to kanal, ktory codziennie wrzuca filmiki z cwiczeniami na rozne partie ciala.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@DoIHaveTo: Trenerów personalnych na siłowni sobie odpuść. Wszystko co potrzebne masz w internecie. Ale jeśli sam nie wiesz czego chcesz dokladnie oraz jakie są Twoje priorytety, to możesz uderzyć do mnie na priv. Jak się zrobi większy wywiad, to można zawsze coś zdziałać :)