Wpis z mikrobloga

@Qullion: Jedne z lepszych cen, szybka wysyłka, niezły program lojalnościowy, pojawiają się na różnych imprezach. Chociaż mam wrażenie, że w ostatnim czasie jakoś tak mniej wszystkiego u nich.
@Jednobrewy: możesz to wyjaśnić dokładniej. W zasadzie to chce kupić kilka gier i nie wiem dlaczego ten sklep niektórzy polecają. Jak ten program lojalnościowy wychodzi kogoś kto kupuje regularnie?
@Qullion: co ileś tam wydanych złotych masz 1% zniżki, a jeśli się nie mylę, to oni chyba jeszcze dokładają swój rabat co jakiś czas, ale to musiałby ktoś potwierdzić, ja na razie mam u nich 1 czy 2% zniżki. Tak czy inaczej dla mnie mają jedne z najniższych cen na rynku, zaraz obok Dragoneye.
@CKNorek: no właśnie porównuje te dwa sklepy. W dragoneye byłem osobiście pod koniec lipca i właśnie te ceny są bardzo spoko, wydają się przebijać program lojalnościowy aleplanszówki.
Dlatego pytam jak to jest i co mogę zyskać.
@Qullion: moim zdaniem ceny mają podobne, czasem coś jest na korzyść jednego sklepu, innym na korzyść drugiego. Pewnie gdzieś na stronie mają opisany program, nie chce się wypowiadać jako znawca, bo nim nie jestem, ALE nie wiem, czy nie ma tak, że możesz mieć chyba 4% swojego rabatu, a jeszcze w jakiś dzień tygodnia mają swoje 5%, więc dostajesz max. 9%, chyba że #!$%@?łem z innym sklepem : D
o niby ma program lojalnościowy, ale co ja zyskuje na tym?

Jak ten program lojalnościowy wychodzi kogoś kto kupuje regularnie?

Dlatego pytam jak to jest i co mogę zyskać.


@Qullion: Czy wiesz że na każde z tych pytań jest odpowiedź na stronie sklepu dziale program lojalnościowy?