Wpis z mikrobloga

@malakai079324: wiele kobiet kocha i nie zdradza, ale doprowadzi Cię do szaleństwa przez niewyleczone traumy i niedoatecjowanie, gdy była brzydkim, samotnym dzieckiem lub będzie się kłócić przez różnicę w światopoglądzie. Nic nie jest tak proste ;p
@laphroig: jestem dziewicą, ale wciąz straumatyzowana// W sumie większość kobiet była molestowana, w którymś momencie życia, a to przecież nie jedyne źródło traum
@Waffenfarbe: nie wiem na ile anonimowo mogę tu się czuć, ale w moim otoczeniu jest parę ofiar molestowania i to wychodzi dopiero w naprawdę intymnych relacjach, skąd wniosek, że ludzie po prostu o tym nie mówią

ad. 2 - jest szansa, naprawdę ciężko jest przeprowadzić, a co dopiero znaleźc rzetelne badania na ten temat, ale moja autopsja w sumie to potwierdza, sęk w tym, ze na szerszą skalę nie dowodzi to
@Waffenfarbe: zazwyczaj najbliże otoczenie, osoby od których były/byli zalezni emocjonalnie, nie znam niestety dokaldnych informacji, a nie chciałam naciskac

nic nie zostało zgłoszone na policję, często były/byli za mlodzi, żeby zrozumieć, co się stało, a po paru latach nie widzą już sensu
@Waffenfarbe: myślę, że to bs, luźno oparty na tym, że kobiety są statystycznie lepsze w ludzi

i nie, nie potrafię, może kwiestia tego, że na ulicach to głównie normiki xd