Wpis z mikrobloga

raczej dlatego, że kiedyś te gówna leżały sobie sporo czasu na jezdni i słońce je przepalało, a teraz takie gówno sobie nie poleży zbyt długo. tak wiem, odpisałem na mem, #!$%@? mi w dupę ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@GKM_LagiKolider: Nie, tutaj akurat mem mówi prawdę. Co w sumie za częste nie jest.

Wiem po swoim psu podwórkowym. Cały tydzień wali normalne stolce, ale w poniedziałek są białe.
Mnie to uczyli, że się psu nie daje kości od kurczaka bo są "puste" w środku i łamiąc się powstają ostre krawędzie które mogą poranić mu wnętrzności.


@ciksters: Mi też tak mówili. Przeżyłem swoich własnych podwórkowych psów 12 już (bo stary jestem i nie zawsze był jeden, ani nawet dwa), mnożąc razy całą wieś 500 domostw i nikt nigdy nie miał takiego przypadku. Tu akurat info się dobrze roznosi.

Co innego
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
@GKM_LagiKolider:

raczej dlatego, że kiedyś te gówna leżały sobie sporo czasu na jezdni i słońce je przepalało, a teraz takie gówno sobie nie poleży zbyt długo. tak wiem, odpisałem na mem, #!$%@? mi w dupę ( ͡° ͜ʖ ͡°)


W żarciu dla psów kiedyś wypełniaczem była mączka kostna, polacy też byli biedniejsi i mniej doinformowani i dawali psom byle co, w tym mnóstwo kości. Mem ma rację
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@SannTi_25: mój pies sra do ogrodu i jak ktoś nie posprząta w ciągu dwóch dni w lato, to robi się białe xd wielbłądy srają suchym stolcem, bez wody, wiec to normalne, że zużywają go do ogrzewania xd