Wpis z mikrobloga

@annotate: Ja np. nie mam gier co mnie interesują w GP, a jak już są jakieś to je dawno kupiłem. Xboxa też nie posiadam. Mi osobiście wydaje się ekonomiczniejsze kupić raz i grać te 3 lata kiedy mi się podoba, a nie oglądać się czy GP jest po 4 złote czy nie. Według strony tanigamepass i jakiś strony typu eneba za 2 lata gamepassa wydam jakieś ~300 zł. Do tego dopłać
@planarize: dokładnie tak jest, każda z nich wypada z czasem. Ja jednak do fhr już nie wrócę, nie żałuję więc, że mam tylko pakiet dodatków - za ok. 90zł bawiłem się świetnie ze 200h. Dla wielu kupno pełnej będzie na pewno dobrym pomysłem - też to rozumiem
@planarize: Zanim FH5 wyleci z game pass to pewnie będzie można kupić podstawkę w bardzo dobrej cenie, nawet MS wtedy robi promkę. FH3 była przed wycofaniem do kupienia za 35zł, a FH2 była za darmo dla posiadaczy golda.
@lunga: Zgoda, acz trzeba śledzić ten temat żeby nie przegapić. Inna sprawa że wcale nie wiadomo, czy będzie można skorzystać z zakupów na Islandii. Jak odliczymy DLC "premium", to za podstawkę teraz płacimy ~160zł (289-130). Czy ta promocyjna cena na koniec od MS będzie dużo lepsza? A gamepass też nie jest za darmo.