Wpis z mikrobloga

@Brazylia Spoko wzmocnienie, ale na pozycji, która nie jest wcale źle obsadzona. Niby polska krew, ale jak dla mnie sztuczna pompa jak w przypadku Obraniaka Boenisha czy nawet Rogera. Ni to ziębi ni to grzeje. Jak jest, to niech będzie wartością dodatnią dla drużyny. I tradycyjnie, nie oczekujcie cudów, bo znowu będzie rozczarowanko ¯_(ツ)_/¯
@tusk przecież oni mu pomogli tylko w koncowce xD On od kilku miesiecy się stara, złożył całą papierologie już dawno ale tak dzialaja nasze organy, że czekał caly czas. Z tego co pamiętam, to od 2018 zbieral papiery i wyslal je jakos 2020. Teraz jak się zrobilo glosno o nim to nagle wszyscy chętni do pomocy xD zaoszczedzil cale 2 lub 3 miesiące, bo miał dostac je na poczatku przyszłego roku.
@Brazylia: Mi to generalnie koło #!$%@? lata, ale chłopak sprawia wrażenie sympatycznego, grać chyba też umie. No ale to, że ani me ani be po polsku to jednak jak dla mnie duży minus
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Brazylia: #!$%@? jajca mam. Jak żaden z kołtunów z naszej wspanialej ligi się nie nadaje to niech będzie chłopak z zagranicy który pomoże całej reprezentacji. A jak mu nie wyjdzie to mówi się trudno i szuka dalej talentów