Wpis z mikrobloga

Jakaś dziewczyna z Polski ma konto na only fans, z ciekawości wpisałem jej nick w Google a tam taka informacja

Maya Clark is most probably working as a full-time OnlyFans creator with an estimated earnings somewhere between $5.6k — $13.9k per month


14k dolarow na miesiąc za pokazywanie ciała, istne #pieknokobiet

#logikarozowychpaskow #onlyfans #blackpill
p.....b - Jakaś dziewczyna z Polski ma konto na only fans, z ciekawości wpisałem jej ...

źródło: comment_1635262457p8Ko47qy1FPZki36krCdgs.jpg

Pobierz
  • 17
@pmub: Wolę się nie zastanawiać. Ale cóż, wiesz... Tak było od zawsze. Taka osiemnastowieczna "metresa" była dworską #!$%@?ą dla króla de facto, a żyła lepiej niż 99,99999% poddanych.

No ale wiesz, takie wielkie korzyści są dostępne dla pewnej topki najładniejszych, najbardziej charyzmatycznych kobiet tylko. Przeciętna nawet jak się sprzedaje czy też świadczy hym, usługi, to kokosów raczej z tego nie ma.
@pmub: Wezcie sie nie czepiajcie tych onlyfans, w przeciwienstwie do zyklej prostytucji, na onlyfans trzeba sie niezle nagimnastykowac zeby cos zarobic. Cialo musisz miec najlepsze w swojej kategorii, czyli ostro treningi, dieta, zabiegi kosmetyczne, czasem operacje i zakazane substancje. Do tego ostro w marketing, bo onlyfans to nie twitch, nie ma funkcji wyszukiwania.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Gandalf_Rudy: Przecież to jest prostytucja.

@tbhilt: ale czysty pieniądz w porównaniu do normalnej prostytucji. Technicznie laska może być dziewicą, a jednocześnie kosić ładny hajs na kamerce. Nikt jej nie dotyka. Ona nie musi nikogo dotykać. Nie ryzykuje, że się czymś zarazi albo agresywny klient ją poturbuje czy coś.
Zrównywanie prostytucji do kamerek to jak mówienie, że krzesło elektryczne i krzesło w kuchni to to samo ( ͡° ͜ʖ
14k dolarow na miesiąc za pokazywanie ciała, istne #pieknokobiet


@pmub: Z jednej strony tak, "deal" jest bardzo dobry finansowo. Tutaj camgirl zrobiła guide do, hm, "camgirlingu". Twierdzi że warto.

Rate your business acumen potential (sales, reading people, general intelligence, marketing, emotional labor capacity) on a scale of 1-10. Multiply this number by two, and add to the number of hours you plan on camming per week. We’ll call this number X.
Jeszcze co do tego co napisałem

Z drugiej strony poczytałem trochę resztę bloga, i z tego co rozumiem była wychowywana przez fundamentalistów religijnych i generalnie dobrze nie było. Więc efektywnie rodziny nie ma.


Przykład

When I was a child, my parents spanked me a lot. The spankings I experienced were not the common idea of spanking – they were significantly worse, done with a strip of rough leather (the ‘wisdom whacker’) designed