Wpis z mikrobloga

@Ranger przepraszam bardzo to już nie można się #!$%@?ć z kolegami, bo ktoś ma żonę? XD
Też ile kobiet przed żona uznajesz za wystarczającą?
Nawet mając ich dziesiątki zawsze jakaś małolata kusi, to normalne. Kwestia, żeby zważyć co jest dla Ciebie ważniejsze. ¯_(ツ)_/¯
Mówią, że nie można chlać po nocach mając dzieci, to nie prawda, można, tylko trzeba wstać, to jest właśnie odpowiedzialność. #pdk
@eugeniusz_geniusz: Obecnie panuje moda na rozwiązłość seksualną, więc kobiety nie mające takich doświadczeń mają "ból dupy", bo każda kobieta chce być lepsza od swojej koleżanki ( ͡° ͜ʖ ͡°)

PS. Nawet nie wiecie jaki "problem" mają kobiety po 40-stce, które teraz patrzą na młode dziewczyny mające TAK wielkie możliwości o których one nawet nie śniły. Portale randkowe, nadwyżka mężczyzn, kolejne prawa kobiet przepchnięte przez feministki, przyzwolenie na
@eugeniusz_geniusz: Po pierwsze: na AMW pełno takich wpisów o „straconej młodości, beznadziejnej żonie”, więc to nie tylko domena kobiet takie narzekanie.

Po drugie: cały tinder zawalony ofertami znudzonych mężusiów, którzy chcą ruchać na boku i otwarcie piszą, że są w beznadziejnym małżeństwie, ale dzieci, więc nie odejdą albo „podjąłem złe decyzje, nie oceniaj”, etc.

Po trzecie:

seksy

przegrałam najlepsze lata

emocje


Ewidentnie trolling kogoś stąd.

Wniosek: obie płcie odpier^dalają. Ludzie są
Wniosek: obie płcie odpier^dalają. Ludzie są ze sobą z przyzwyczajenia, boją się odejść, latami udają happy rodzinkę przed innymi, szukają wrażeń na boku, decydują się na dzieci, mimo wyraźnych czerwonych flag.

W ch*j przykre, ale nic nowego


@ProResHq: To niekoniecznie musi być tak. Ja trochę rozumiem takie komentarze jak ten pierwszy powyżej, bo sam związałem się ze swoją obecną żoną w wieku 17 lat. Od tamtej pory minęło lat ponad 20