Wpis z mikrobloga

Cześć Mirki.
Robię sobie stolik kawowy/ ławę z blatem z kafla 120x60 zostało mi pare, stelaż zrobić to chwila roboty, a wyglada całkiem spoko. Teraz pytanie, pod spodem tego kafelka wystarcza płaskowniki co 30 cm żeby trzymały kafelka, czy lepiej dać płytę osb która będzie trzymała całość i nie będzie tak zwanej „ pustej przestrzeni” ? . Zdjęcia poglądowe w kom. Na przymiarkę narazie jeszcze stelaż nie malowany,
A narazie jest na 5ciu plaskownikach. #budownictwo #majsterkowanie #stolik #remontujzwykopem #spawanie
p0dacci_ - Cześć Mirki.
Robię sobie stolik kawowy/ ławę z blatem z kafla 120x60 zosta...

źródło: comment_1635515595JXyrWkNJrgV2zzikniLk0H.jpg

Pobierz
  • 10
@KornKid: Ramkę mam 1.5, mogę zrobić 2
Kafelek 0.9 dopasuje płytę do tego resztę mogę podnieść na sylikonie, i będzie idealnie zlicowane z ramka. A pustej przestrzeni nie będzie. Jedynie to bym musiał zamaskować od spodu żeby nie było widać brzydkiej płyty osb
Pytam bo kolega z którym to robię upiera się, ze nic nie trzeba dawać. A na moje to jebnie jak ktoś mocniej coś położy na taki stolik. I #!$%@? nie przegadam chłopa. Moje robię z płyta jego bez, zobaczymy
Z innaczej beczki. Jak myślicie ile mógłbym policzyć za taki stolik? Oczywiście pomalowany, czarny połysk albo Mat. Mam pare innych kafelków na blat. Mogę tez zrobić inny stelaż