Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Ile znacie ludzi z otoczenia, którzy faktycznie coś robią w życiu a nie są zwykłymi NPC?
Moje środowisko - głównie #korpo i każdy po pracy coś ciśnie. Siłka + jakieś hobby poboczne, wyjazdy co weekend, dodatkowe szkolenia czy jakiś handmade. Przez to, że to moje główne środowisko, w którym się obracam to wydaje mi się, że każdy coś robi w życiu i tylko ja stoje w miejscu xD
Moi starzy - NPC do kwadratu i #boomer. Można wszystko tylko trzeba chcieć ale jakoś sami nic nie osiągają i nic nie osiągneli poza 40 letnim stażem w jednym zakładzie pracy. Gdy wypomnę, że sami nic nie robią poza boomerowskim coachingiem to mówią, że gdyby tylko byli w moim wieku to hoho co by nie zrobili.
Wykop - poza kilkoma programistami15k to większość otwarcie przyznaje, że nic nie robi, neetuje, przegrywa życie albo szuka motywacji
Reszta internetu - to zależy. Na instagramie i fb to każdy wygrywa w życie. Jak jest na prawdę? Nie wiem.

#rozwojosobisty #przegryw #motywacja #dzialanie #produktywnosc #npc #wojak #samorozwoj #coaching #hobby #zainteresowania #neet

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6182a18b5ec838000a7efbf6
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Przekaż darowiznę
Pobierz AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Ile znacie ludzi z otoczenia, którz...
źródło: comment_1635951896K84I6rVhDp0M1lhGR2MvMs.jpg
  • 6
@AnonimoweMirkoWyznania: ja nie mysle tyle o innych, ale wydaje mi sie ze sporo robie. praca w ktorej cisne zeby awansowac/ zmieniac co rok za lepszym hajsem. czytam codziennie reportaze, spaceruje, gotuje, pieke, cwicze, ucze sie j. obcych (chwilowo mam przerwe), raz/dwa w miesiacu podrozuje za granice, w weekendy zwiedzam okolice wiec generalnie jestem zajeta osoba i to lubie :) o wiele bardziej mi sie chce teraz gdy sama mam wybor co
Op: Kilka kobiet, które poznałem: pilotowanie szybowców, pisarstwo, gady, programowanie układów wbudowanych sterujących pralkami (rozrywka jak programowanie komputerów w pasatach jak dla mnie). Wszystkie z poważnymi zaburzeniami psychicznymi, większość po głębokich traumach, nowotwory, przemoc, odrzucenie przez społeczeństwo często od urodzenia z powodu inności.
Chwalić się siłką jako zainteresowaniem możesz "normalnym" kobietom, które nie zrobiły kariery naukowej bo patriarchat, jeden żart na studiach i wycofali (o boże) jedną przyprawę z ulubionego serka
MętnaJulka: powiem tak że od 89 go polska może od 2018 lat ( prawie 30 lat) jest bezrobocie na poziomie 5% tj kto nie chche ten nie pracuje. Więc nie dziw się że każdy "boomer" jak to nazywacie szanuje swoją pracę i no wyboru nie miał bo musiał się ogarnąć. Przypomnę wszystkim że jeszcze nie tak dawno bo w 2003 roku bezrobocie wśród młodych dobijało do 50% ! Podpowiem wszystkim to
Moje środowisko - głównie #korpo i każdy po pracy coś ciśnie. Siłka + jakieś hobby poboczne, wyjazdy co weekend, dodatkowe szkolenia czy jakiś handmade.

@AnonimoweMirkoWyznania: Ale to jest wlasnie bycie NPC, tylko troche lepiej oskryptowane. powtarzalne czynnosci, obowiazki od ktorych nie mozna uciec i rutyna.


@fiir: tez tak uwazam.

Nie wiem za bardzo co rozumies przez slowo cisnie. Znam mase osob, ktore #!$%@? w pocie czola nad mniej lub bardziej