Wpis z mikrobloga

Czas na moje #mirkowyzwanie!

1. Posprzątaj strych i pokaż, jakie znalazłeś "skarby",
2. Zrób naszyjnik z jarzębiny.
3. Zabierz swoją połówkę na spacer w jesiennej scenerii, idźcie na wycieczkę, zbierzcie kasztany żołędzie a później poczujcie się jak dzieci i wspólnie pobawcie się w tworzenie z nich ludzików.

Od samego początku bardzo chciałam posprzątać strych, ale ze nie miałam okazji odwiedzić rodziców, to postanowiłam uprzątnąć moj mieszkaniowy składzik. Chyba każdy ma w domu takie miejsce, w które wrzuca co popadnie, bo może się kiedyś przyda, bo szkoda wyrzucić, bo… tak się składa, ze u mnie w domu takim miejscem jest przestrzeń pod łóżkiem w sypialni. Mieści się tam naprawdę sporo. I o dziwo myślałam, ze znajdę tam tylko ubrania, zabawki, które kupiłam dziecku zanim się jeszcze urodziło (to oczywiście tez się znalazło).. jednak to co mnie najbardziej zaskoczyło to pudło rzeczy po babci, która zmarła 3 lata temu. Tak wiec odkopałam się do wielkiego pudła z jedwabnymi szalami, ale tez babciowa zastawa do kawy i herbaty! No cudo! Przy okazji odkopałam się do kart dziadka - pamiątkowych z olimpiady w Moskwie, klucz do lania wosku, chyba nożyce do cięcia kurczaka XD oraz pudło z bursztynami!
Przy okazji wywalilam 4 wory śmieci, wiec znowu mam miejsce na chomikowanie!
Pobierz Malyskowyrnyzuk - Czas na moje #mirkowyzwanie! 

1. Posprzątaj strych i pokaż, jakie ...
źródło: comment_1636061926yvWDaVEd6BGt8IopzoXnFP.jpg
  • 8