Wpis z mikrobloga

Ale tu wysyp zakompleksionych p0laczków XD #!$%@?, bylejakie, #!$%@? w dupe robaki sprzedane za dwa kebaby XDD umysły spustoszone jak rozkułaczona wieś
z drugiej strony co jeżeli wypadkową zbiorowej świadomości polskiej jest właśnie #!$%@? i bylejakość, i jesteśmy skazani jako społeczeństwo na robactwo?


@Chino: to wtedy nie ma żadnego powodu aby tego bronić, bo nie niesie to sobą absolutnie żadnych wartości.
@PoIand: Nasz historia prawie nie różni się od historii takich Węgier czy Rumunii. Nie jesteśmy żadnym specjalnym krajem, typowym przeciętniakiem raczej…
@Greg36: Nie wiem czy jest się czym chwalić. Możliwe, że jest moda na bycie ignorantem i kto jak wielkie kupsko zrobi na Polskę, ale klasowe klauny zawsze były, na wykopie widzę też ich nie brakuje.
@PoIand: Ja mam #!$%@? na bycie Brytyjczykiem, Rosjaninem, Polakiem itp. dla mnie patriotyzm to dbanie o moją społeczność ludzi których na co dzień spotykam, miasto w którym mieszkam. Jakbym mieszkał w Anglii czy Niemczech to tak samo chciałbym się czuć częścią ich społeczności i miałbym gdzieś jaka jest ich historia, narodowość czy wyznanie jak tylko wzajemnie byśmy się szanowali.
@PoIand: przede wszystkim to od reszty swiata różni nas dużo więcej, np język, waluta, prawo, prawo lokalne itd itd. Sprowadzanie tego do 3 bliżej niesprecyzowanych pojęć to uproszczenie godne populistycznej narracji konfederacji.