Wpis z mikrobloga

via otwarty_wykop_mobilny_v2
  • 1
@NaczelnyWoody: @czaroczarodziej: nie trzeba być pisowcem żeby nie popierać Strajku Kobiet ;) Z jednej strony walczą o swobody obywatelskie, z drugiej w postulatach pojawiają się tematy polityczne, i otwarcie nazywają SG mordercami. Aborcja w sytuacji zagrożenia życia lub zdrowia matki - tak. Aborcja na żądanie - pod warunkiem aborcji prawnej dla mężczyzn, lub aborcja jedynie za zgodą obojga rodziców
via otwarty_wykop_mobilny_v2
  • 0
@su1ik: czyli oficjalnie uważasz że pisowcy popierają możliwość aborcji, ale z możliwością zrzeczenia się rodzicielstwa przez ojca?

@CocoJamboolin: czytaj z zrozumieniem, przecież napisałem że jestem za aborcją w przypadku zagrożenia zdrowia i życia. A prawo do zrzeczenia się rodzicielstwa dotyczy przypadku aborcji na żądanie. Kompromis - aborcja za żądanie za zgodą obojga rodziców.
czytaj z zrozumieniem, przecież napisałem że jestem za aborcją w przypadku zagrożenia zdrowia i życia.


@MamByleJakiNick: Każda ciąża jest zagrożeniem zdrowia i życia.

A prawo do zrzeczenia się rodzicielstwa dotyczy przypadku aborcji na żądanie. Kompromis - aborcja za żądanie za zgodą obojga rodziców.


Kobiety mają mieć prawo do decydowania o własnym ciele, zdrowiu i życiu tylko jeśli mężczyźni zabezpieczą swoje portfele? O prawie do zrzeczenia się rodzicielstwa można dyskutować, ale na