Wpis z mikrobloga

@milymirek: Ja nie wiem co wy przychlasty z wykopu tak ciśniecie po JP2. Oczekujecie od kogoś heroizmu. Przypominam, że ostatnia osoba która wiedziała dużo o pedofilii i mogła coś powiedzieć się nie zabiła (Epstein). W historii bywali prezydenci, którzy dostawali kulkę. Papież nie jest inny.
Zresztą jeśli chcecie walczyć z pedofilią w kościele to powinniście walczyć z pedofilią wsród LGBT. Przypominam, że ofiary te miały płeć, w większości męską - co
@Klim4s: Ta, oczywiście - zoofile? Dla nich ma znaczenie płeć ofiary. Dla nekrofilów? Również. Dla pedofilów? No co ty, płeć nie ma znaczenia, dziecko to dziecko. Chyba jedyne zboczenie dla którego płeć ofiary nie ma znaczenia. Pewnie badania zrobione pod tezę. Jakoś nie ma gifów z Bidenem wąchającym chłopców.
@Gondola: Ten głupi filmik ma mnie jakoś ruszyć? Ja jedynie powiedziałem, że pewnie walka z pedofilią w kościele zagrażałaby jego życiu i że nie można od nikogo wymagać heroizmu. Nie masz żadnych dowodów, że "papież gwałci dzieci". Równie dobrze można powiedzieć, że Twój starszy to robi i pewnie byłbym bliżej prawdy.
@wokub: no tak, porównuj parafilie do orientacji seksualnej. Piękne fikołki byleby na siłę obronić dawno obalony fake news xD Nie chodzi o to, że dziecko to dziecko, tylko, że geje interesujący się dorosłymi mężczyznami nie są pedofilami, a to właśnie sugerujesz wskazując LGBT jako winnych. Tak samo w drugą stronę pedofile nie czują pociągu do dorosłych mężczyzn. Google nie gryzie, wskazałem Ci już gdzie i kiedy przeprowadzono te badania, ale obaliłoby
@wokub: Ten Epstein skazany za przestępstwa seksualne? A co z karami dla Głódzia czy Jędraszewskiego? Ilu biskupów zostało skazanych za przenoszenie kolegów? A to tylko nasze podwórko i wierzchołek góry lodowej
@Klim4s: Epstein został zabity jak tylko wpadł. Świat nie jest różowy, nie działa tak, że jakiś biskup powie "Pedofilia jest zła" i problem zniknie. Jeśli jesteś jakąś organizacją, która ma czarne owce, to próbujesz te czarne owce usunąć po cichu - nie krzyczysz: "W naszej firmie bylo 20 gwałcicieli, ale już ich nie ma!". Nikt nie będzie bił brawo - każdy będzie mówił, że miałeś gwałcicieli i nawet to przyznałeś. Z
@wokub: Usunąć po cichu i przenieść do innego oddziału i pozwolić na działanie w innym środowisku tak jakby nic się nie stało to dwie różne rzeczy. Widziałeś kiedyś budowlańca przeniesionego na inną budowę w ramach kary za gwałt? Bo księży pedofilów ukaranych tą „straszliwą karą” jest na pęczki.