Wpis z mikrobloga

Nastał wieczór. Kaja Godek układa swoje dziecko do snu.
A gdzieś w Pszczynie jest 8-letnie dziecko zmarłej Izabeli, które wie, że już nigdy nie zobaczy swojej mamy.
Dlaczego oni są tacy okrutni? Dlaczego są takimi bestiami? Co im zrobiła ta zmarła kobieta i to biedne osierocone dziecko?

#bekazpisu #aborcja #protest #gorzkiezale #feels #bekazkonfederacji #bekazprawakow
PiccoloGrande - Nastał wieczór. Kaja Godek układa swoje dziecko do snu.
A gdzieś w P...

źródło: comment_1636236092CiL1NDTQlTqKBNbE33sWUg.jpg

Pobierz
  • 62
via Wykop Mobilny (Android)
  • 10
@seksowanie: to jest podobny problem jak z marszem niepodległości czy strajkiem kobiet. Idziesz manifestować swoje poglądy a jesteś szufladkowany.

Wg. kilku artykułów które czytałem to do momentu zarażenia matki sepsą nie ma bezpośredniego zagrożenia jej życia, i z takiej przyczyny prawnie lekarze mogliby złamać prawo. Kompromis był dobry mimo tego, że ja jestem za jego umiarkowanym złagodzeniem tj. aborcji na życzenie do momentu rozwinięcia się układu nerwowego.
@seksowanie Winnicki i rigcz, to dwa słowa, które nie mają prawa być w jednym zdaniu.

No chyba że ktoś pisze o braku rigczu, to wtedy można to zaakceptować.

Prawo, które doprowadza do tego, że w tak newralgicznych kwestiach, możesz mieć wątpliwości, jest #!$%@? prawem. W poprzednim stanie prawnym wykonano by aborcję i ta kobieta by żyła. To przez Winnickiego, świrów z Ordo Iuris i całą resztę idiotów, która doprowadziła do tej zmiany,