Wpis z mikrobloga

Wykopki się podniecają obroną granic, a karakan kolejny razy rozegrał ich jak chciał. Nie zapominajmy, elita internetu. Elita pionków.

Wy myślicie, że tutaj chodzi o jakakolwiek obronę granicy? Przeciwko osobom, które srają na ten kraj?

Takiej ilości bezmyślnych tekstów, agresji, braku człowieczeństwa dawno nie czytałem PAMIĘTAJCIE NIE BYŁO NAZISTOW, TO BYLI NIEMCY.

Okej, okej. W czym teraz różnicie się od Niemców?

Posty gdzie ktoś wysyła pogoda ‚na minusie’ i głupie wykopki przyklaskujące ‚szkoda, ze tylko minus jeden’.

Ludzie, jesteście #!$%@?ęci.
Tyle mam wam do powiedzenia.

Uważacie się za lepszych, a w ciągu następnych 5 minut możecie zginąć na przejściu na pieszych. I tyle z waszego pierdzielenia.

Historia nic was nie nauczyła. Tępy naród i tyle. Tępi ludzie.

#bekazpisu #bekazpodludzi #bialorus #xd
Norbercikk - Wykopki się podniecają obroną granic, a karakan kolejny razy rozegrał ic...

źródło: comment_1636444353cP09c3C1QiT3n67Ty20EJj.jpg

Pobierz
  • 23
@Norbercikk: z niedowierzaniem patrzę jak rząd znowu rozgrywa społeczeństwo prostymi uprzedzeniami. W Polsce wcale nie ma warunków do powstania faszyzmu, wcale. To jest jakieś szaleństwo.

Do tej pory zła sytuacja w kraju dotykała mnie tylko pośrednio - nagonka na mniejszości czy słabe warunki ekonomiczne... ludzie cierpią, próbuję wspierać, ale właściwie nie dotyka mnie to bezpośrednio. Teraz myślę sobie, że nie chcę żyć w tak zmanipulowanym, przemocowym, nienawistnym społeczeństwie. Czas myśleć o
A co niby PIS miałby zrobić teraz w tym temacie?


@Chris_Karczynski: Teraz? ( ͡ ͜ʖ ͡) Typowe pisowskie gadanie - najpierw miesiącami olewają całą opinię publiczną, a teraz jak ręką w nocniku to pytanie CO TERAZ? Teraz to już mogą tylko oddać władzę i przeprosić ¯\_(ツ)_/¯